Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

PostHeaderIcon Засідання виконкому

30.08.2018 року о 14:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання виконавчого комітету  міської ради 7 скликання, на розгляд якого виносяться такі питання:

 1. Про контроль за використанням земельних ділянок в межах території Снігурівської міської ради та стан оплати за землю.
 2. Про затвердження паспорту № 5 автобусного міського маршруту регулярних перевезень по м. Снігурівка, який працює в звичайному режимі «РВК – Хлібозавод».
 3. Про затвердження розкладу руху  автобуса  на міському маршруті  загального  користування № 5 «РВК – Хлібозавод».
 4. Про затвердження Умов проведення конкурсу, створення конкурсного комітету по проведенню конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, замовником перевезень на яких є Снігурівська міська рада, затвердження кошторису витрат, пов̕ язаних з підготовкою та проведенням конкурсу та переліку об’єктів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів.
 5. Про погодження ФОП Білокінь В.В. розміщення дитячих атракціонів та святкової торгівлі на площі «Центральна» в м. Снігурівка.
 6. Про погодження ФОП Лозовенко Є.О. розміщення дитячих атракціонів та здійснення святкової торгівлі в м. Снігурівка.
 7. Про погодження ФОП Скогарєву О.Ю. розміщення дитячих атракціонів та святкової торгівлі в м. Снігурівка.
 8. Про уточнення фактичної адреси житлового будинку по вул. Калиновій 65, в м. Снігурівка.
 9. Про уточнення фактичної адреси нежитлової будівлі Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.
 10. Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 22.12.2017 року № 161 «Про включення квартири № 62 по вул. Суворова 110,  в м. Снігурівка до житлового фонду соціального призначення».
 11. Про надання соціального житла гр. Лесів І.В.
 12. Про прийняття гр-на Короткова В.К. на квартирний облік Снігурівської міської ради.
 13. Про прийняття гр-на Молчанова В.О.   на квартирний облік Снігурівської міської ради.

PostHeaderIcon Про скликання XLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання.

22.08.2018 року о 10:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться пленарне засідання XLІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання, на розгляд якої виносяться такі питання:

 • Про внесення змін до рішення Снігурівської міської ради 7 скликання від 27.07.2018 № 3  “Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік”.
 • Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням ХХXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018р. № 5.
 • Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради 7 скликання.
 • Про прийняття проекту рішення ”Про обмеження щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вин столових на території м. Снігурівка”.
 • Про погодження комунальному підприємству ”Снігурівський комунальник” придбання автомобіля.

Земельні питання

 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Снігурівській міській раді для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту (стадіон “Колос”) із земель запасу житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 57 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в постійне користування КП “Снігурівський благоустрій”.
 • Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 33 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 • Про затвердження детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої по вул. Суворова, 104 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування.
 • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування релігійній громаді незалежної помісної церкви християн “Велике доручення” орієнтовною площею 0,0270 га та 0,0030 га за адресою: вул. Валерія Бойченка,70, м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Івановій Л.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Грушевського, 27 м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про надання дозволу громадянці України Артимчук Н.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності за адресою: вул. Шевченка, 90  м. Снігурівка Миколаївської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок громадянина України Харитонова С.В. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котляревського, 4 та передачу даної земельної ділянки у власність.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),на якій розміщується житловий будинок спільної сумісної власності громадян України Харитонова В.В. та Харитової Л.І. за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. 1-го Травня, 21 та передачу даної земельної ділянки у спільну сумісну власність.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Лозовській Ганні Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Черкаська, 3 м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
 • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ “Лайк Інвест” для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови комунальної власності в м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12/1 Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки в оренду.
 • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянину України Шаповалову С.В. для будівництва індивідуальних гаражів із земель житлової та громадської забудови комунальної власності за адресою: вул. Суворова, 15/2 м. Снігурівка, Снігурівського району Миколаївської області та передачу земельної ділянки в оренду.

Різне.

PostHeaderIcon Оголошення про проведення громадських слухань

         Снігурівська міська рада інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді та погодженні розроблених проектів містобудівної документації: “Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої за адресою вул. Суворова,  33 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування” та “Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0045 га, розташованої за адресою вул. Суворова,104 в м. Снігурівка Миколаївської області для подальшої передачі в платне користування”.

Детальні плани території  земельних ділянок розроблено з метою передачі земельних ділянок в платне користування в межах території м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області, загальною площею 0,0090 га, детальні плани виконані з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень та урахування раціонального розташування об’єктів, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території, що проектується. Детальні плани території складаються з пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів.

Земльні ділянки знаходяться в межах території м. Снігурівка в районі житлової та громадської забудови.

Замовник містобудівної документації:  Снігурівська міська рада. Розробник: ФОП “Атанасов О.П.” (кваліфікаційний сертифікат АА № 002913 від 13 травня 2016 року). Інвестор проекту: ФОП Міронов О.С. Підстава для розроблення Детального плану території – рішення ХХХVІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 14 березня 2018 року № 18.

З проектом детального плану території можна ознайомитись за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, кабінет сектору з питань земельних відносин, з 17.05.2018 по 17.06.2018 року та на сайті Снігурівської міської ради.  Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – завідувач сектору з питань земельних відносин Козленко А.В. Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення до 17.06.2018 року за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 кабінет сектору з питань земельних відносин.

Публічне представлення містобудівної документації відбудеться18 червня 2018 року  о 14.00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради за адресою м. Снігурівка , вул. Жовтнева, 124.

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики

16.05.2018 року о 10:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
 2. Про добровільне об’єднання територіальних громад.
 3. Про звіт голови комісії міської ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.
 4. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням XXXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018 року № 5.
 5. Про затвердження списку присяжних Снігурівського районного суду Миколаївської області.
 6. Про преміювання міського голови Голоблі Л.М.
 7. Різне

PostHeaderIcon ВАКАНАСІЯ

Снігурівському об’єднаному управлінню Пенсійного Фонду України Миколаївської області на посаду водія автотранспортних засобів потрібен водій.

За додатковою інформацією звертатися за телефонами (05162) 3-10-49, 3-22-84.

Go Green Social Media People Pattern

PostHeaderIcon УВАГА

Шановні пасажири!

До Вашої уваги графік перевезень  громадським автобусом на 15 квітня 2018 року:

Відправлення

ЦРЛ                                             6.50

Лісопітомник                               7.20

Хлібозавод                                 7.30

ЦРЛ                                             8.00

 

Хлібозавод                                 8.30

Площа Б.Хмельницького           8.50

Кладовище №1 (старе)             9.00

Кладовище №2 (нове)              9.10

 

Хлібозавод                                 9.30

Площа Б.Хмельницького           9.50

Кладовище №1 (старе)             10.00

Кладовище №2 (нове)              10.10

 

Хлібозавод                                 10.30

ЦРЛ                                             11.00

Площа Б.Хмельницького          11.10

Кладовище №1 (старе)             11.20

Кладовище №2 (нове)              11.30

 

Хлібозавод                                 12.00

ЦРЛ – гараж

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики

17.04.2018 року о 10:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
 2. Про добровільне об’єднання територіальних громад.
 3. Про звіт голови комісії міської ради з питань законності, правопорядку, розвитку місцевого самоврядування, депутатської діяльності, етики та регуляторної політики.
 4. Про внесення доповнення до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2018 рік, затвердженого рішенням XXXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 30.01.2018 року № 5.
 5. Про преміювання міського голови Голоблі Л.М.
 6. Різне

PostHeaderIcon Засідання постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку

16.04.2018 року о 14:00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради по вул. Жовтнева, 124 відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, торгового та побутового обслуговування, транспорту і зв’язку, на розгляд якої виносяться такі питання:

 1. Про внесення змін до міського бюджету Снігурівської міської ради на 2018 рік.
 2. Про прийняття проекту рішення «Про затвердження Правил благоустрою території міста Снігурівка».
 3. Розгляд звернення депутата Миколаївської міської ради Закусілова А.М. щодо встановлення на території м.Снігурівка пристроїв примусового зниження швидкості, таких як «лежачий поліцейський», світлофор, дорожні знаки «Пагорб», «Діти».
 4. Розгляд звернення Ніколенко В.І. щодо створення комісії з залученням спеціаліста (архітектора) з метою обстеження житлових умов та визначення аварійного стану будинку за адресою:м.Снігурівка,вул. Маяковського, 13.
 5. Розгляд листа Снігурівської РДА щодо створення місць відпочинку населення в зоні вул. Набережної м.Снігурівки.
 6. Розгляд звернень мешканців м.Снігурівка щодо ремонту дорожнього покриття.
 7. Розгляд звернення громадянки Павленко Л.П. щодо ремонту покрівлі буд №11 по вул. В.Черновола в м.Снігурівка.

PostHeaderIcon Оголошення про проведення громадських слухань

Снігурівська міська рада інформує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді та погодженні розробленого проекту містобудівної документації: “Детальний план території земельної ділянки площею 20,0 га, розташованої за адресою вул. Братня 2/1 в м. Снігурівка Миколаївської області з метою подальшої зміни цільового призначення для розміщення електростанції з використанням енергії сонця”.

Детальний план території  земельної ділянки розроблено з метою встановлення цільового призначення земельних ділянок для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій в межах території м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області, загальною площею 20,0 га, виконаний з метою деталізації архітектурно-планувальних рішень та урахування раціонального розташування об’єктів нового будівництва, а також здійснення інженерного забезпечення в межах території,що проектується.

Детальний план території складається з пояснювальної записки, додатків та графічних матеріалів. Основні техніко-економічні показники: площа земельної ділянки –  20,0 га, житловий фонд відсутній, вулично-дорожня мережа – існуюча польова автодорога, інженерне обладнання відсутнє.

Замовник містобудівної документації:  Снігурівська міська рада. Розробник: ФОП “Атанасов О.П.” (кваліфікаційний сертифікат АА № 002913 від 13 травня 2016 року). Інвестор проекту: ТОВ “Евері”. Підстава для розроблення Детального плану території – рішення ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання від 24 листопада 2017 року № 20.

З проектом детального плану території можна ознайомитись за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124, кабінет сектору з питань земельних відносин, з 05.04.2018 по 05.05.2018 року та на сайті Снігурівської міської ради.  Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – завідувач сектору з питань земельних відносин Козленко А.В. Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення до 05.05.2018 року за адресою: м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124 кабінет сектору з питань земельних відносин.

Публічне представлення містобудівної документації відбудеться 7 травня 2018 року  о 14.00 годині в приміщенні Снігурівської міської ради за адресою м. Снігурівка , вул. Жовтнева, 124.

PostHeaderIcon Шановні мешканці міста Снігурівка!

Снігурівська міська рада запрошує всіх бажаючих на концерт співачки НАТАНІКА, який відбудеться в Районному будинку культури 20 квітня 2018 року о 17:00 годині. Чудовий настрій гарантуємо! Вхід безкоштовно.

Борд ШАБЛОН 222222222