Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

PostHeaderIcon Від 29 серпня 2012 р. No 202

 

 

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 29 серпня 2012 р. № 202
Про прийняття проекту рішення
«Про затвердження Положення про
порядок встановлення за погодженням
з власниками зручного для населення режиму
роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного
господарства та сфери послуг в м. Снігурівка».

Відповідно до п. п. 1, 4 п. «б» ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», з метою регулювання заходів щодо профілактики та протидії пияцтву і алкоголізму, недопущення перебування неповнолітніх в нічний час в закладах масового відпочинку і як наслідок порушення громадського порядку та спокою громадян в нічний час, виконком міської ради

Вирішив:

1. Прийняти проект рішення «Про затвердження Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка» (додається).
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка» на інформаційних щитах та офіційному інтернет-сайті Снігурівської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Каткова О.М.

Міський голова О.А. Ларченко

ПРОЕКТ

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від ____________ 2012 р. № ____
Про затвердження Положення про
порядок встановлення за погодженням
з власниками зручного для населення режиму
роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного
господарства та сфери послуг в м. Снігурівка.

Відповідно до п. п. 1, 4 п. «б» ст. 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», з метою регулювання заходів щодо профілактики та протидії пияцтву і алкоголізму, недопущення перебування неповнолітніх в нічний час в закладах масового відпочинку і як наслідок порушення громадського порядку та спокою громадян в нічний час, виконком міської ради

Вирішив:

1. Затвердити Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Каткова О.М.

Міський голова О.А. Ларченко

ЗАТВЕРДЖЕНО
рішення №202 виконавчого комітету
Снігурівської міської ради
від 29.08.2012р.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я
про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для
населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка

1. Загальні положення.
1.1. Положення про порядок встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг у місті Снігурівка (далі – Положення) розроблено відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»; постанов Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», від 16.05.1994 року №313 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення»; наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 року №219 «Про затвердження Правил роботи закладів (підприємств) ресторанного господарства», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України Міністерства внутрішніх справ України Державної податкової адміністрації України Державного комітету стандартизації, метрології та сертифікації України від 26.02.2002 року №57/188\84/105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках».
1.2. Дія Положення поширюється на усі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Снігурівка.
1.3. Це Положення визначає організаційно-правові засади порядку встановлення за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг (як стаціонарних, так і тимчасових) для здійснення підприємницької діяльності розташованих на території міста Снігурівка та встановлює граничний термін роботи закладів:
1.3.1. Дискотек, розташованих в житловому масиві:
а) в літній період до 02:00 години;
б) в зимовий період до 01:00 години.
1.3.2. Торгових точок, закладів ресторанного господарства, комп’ютерних залів та інших розважальних закладів, розташованих в житловому масиві, до 01:00 години протягом всього року.
1.3.3. Цілодобовий режим роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг, розташованих в житлових будинках, в тому числі в прибудованих до них та підвальних приміщеннях – заборонено.
1.3.4. Об’єктам торгівлі, закладам ресторанного господарства та сфери послуг, дискотекам, розташованим на території м. Снігурівка поза житлового масиву режим роботи встановлюється з врахуванням зручного для населення режиму роботи, норм благоустрою та громадського порядку.
1.4. Згідно статті 24 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” суб’єктам господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг на території міста Снігурівка у нічний час, із двадцять другої до восьмої години на захищених об’єктах забороняється гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

2. Порядок встановлення за погодженням режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в м. Снігурівка.
2.1. Суб’єкт господарювання (або уповноважена ним особа), який має намір погодити режим роботи об’єкта, подає до Снігурівської міської ради заяву (клопотання) щодо погодження зручного для населення режиму роботи (у заяві (клопотанні) обов’язково необхідно вказати всі реквізити заявника: повне найменування/прізвище, ім’я, по-батькові, юридична, поштова адреси, контактні телефони, адреса електронної пошти тощо) об’єкта торгівлі, закладу ресторанного господарства та сфери послуг.
2.2. До заяви додаються такі документи:
– правоустановчі документи заявника:
а) для юридичних осіб:
– ксерокопія статуту або положення;
– ксерокопії інших установчих документів (свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи, довідки зі статистики, витягу та довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України тощо);
– документ, що підтверджує повноваження заявника, що представляє інтереси юридичної особи;
б) для приватних підприємців:
– ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;
– ксерокопія свідоцтва про реєстрацію ФОП;
– ксерокопія свідоцтва про сплату єдиного податку ( при загальній системі оподаткування необхідна сплата за відкриття торгової точки в залежності від площі);
– ксерокопія документів на приміщення, де відкривається торгова точка (ксерокопії договору купівлі-продажу, акту вводу в експлуатацію чи сертифікату відповідності будівлі, декларації про готовність об’єкту (торгової точки) до експлуатації, договір оренди, свідоцтва про право власності тощо);
– ксерокопія правоустановчих документів на землю (свідоцтво на право власності, договір оренди, акт на постійне користування, акт на право власності);
– ксерокопія договору на вивіз сміття;
– документ на підтвердження наявності пандуса біля торгової точки.
2.3. В разі звернення суб’єкта господарювання щодо встановлення режиму роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування, ресторанного господарства в нічний час до переліку документів, зазначеного в п.2.2. даного Порядку, суб’єкт господарювання надає:
– документ про наявність охорони, яка може забезпечити дотримання громадського порядку в об’єкті та на прилеглій до нього території;
– висновок санітарно-епідеміологічної служби про відповідність об’єкта гігієнічним нормативам шумових параметрів; шум на об’єктах при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби;
– погодження Снігурівського РВ УМВС України в Миколаївській області.
Погодження режиму роботи в нічний час можливо для суб’єктів господарювання, які не мають на свою адресу скарг з боку населення м. Снігурівка на організацію роботи та належним чином забезпечують дотримання громадського порядку в приміщенні і на прилеглій території.

2.4. Рішення про встановлення за погодженням та скасування режиму роботи приймається на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради.
2.5. Заявник несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної в заяві та документах, що додаються до неї.
2.6. Суб’єкт господарювання (або уповноважена ним особа) має право бути присутнім на засіданні виконавчого комітету міської ради при розгляді питання про погодження режиму роботи.
2.7. За результатами розгляду питання суб’єкту господарювання надається рішення виконавчого комітету міської ради про встановлення за погодженням режиму роботи або про його відмову.
2.8. Режим роботи вважається погодженим з дня набрання чинності рішення виконавчого комітету міської ради.

3. Підстави для відмови, у погодженні режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг.
3.1. Виявлення недостовірності відомостей, наданих у документах.
3.2. Подання неповного переліку документів.
3.3. Наявність документально підтверджених порушень вимог чинного законодавства щодо порядку здійснення господарської діяльності, режиму роботи, санітарних норм, інших вимог під час роботи об’єкта.

4. Порядок скасування погодженого режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства.
4.1. Скасування погодженого режиму роботи здійснюється за рішенням виконавчого комітету міської ради з наступних причин:
4.1.1. За зверненням суб’єкта господарювання у випадку зміни виду діяльності, власника об’єкта, припинення господарської діяльності тощо.
4.1.2. У разі систематичного надходження обгрунтованих скарг від жителів міста на порушення тиші та громадського порядку під час роботи об’єкта у нічний час, після підтвердження інформації, що міститься у скарзі з наступним розглядом на адміністративній комісії.
4.1.3. За поданням контролюючих органів щодо систематичного порушення режиму роботи, перевищення рівнів шуму, установлених санітарними нормами та інших вимог чинного законодавства під час експлуатації об’єкта.

PostHeaderIcon Тарифи по воді-2012

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 28 грудня 2011 р. № 276
Про внесення змін до рішення виконавчого
комітету Снігурівської міської ради від
30.11.2011 року № 249 «Про встановлення
КП «Снігурівський комунальник» тарифів
на надання послуг по водопостачанню та
водовідведенню в м.Снігурівка

Відповідно до п.п.2 п.«а» ст.28 та п.п.1 п.«а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про перегляд розміру тарифів на водопостачання та водовідведення встановлених рішенням виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.2011 р. № 249 «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка», виконком міської ради

Вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.2011 р. № 249 «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка», а саме:

1.1. п.1 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.11 р. № 249 викласти в наступній редакції:
Затвердити та встановити КП «Снігурівський комунальник» тарифи на надання послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста в розмірі – 10,36 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 11,56 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 15,07 грн. за 1 м3 в місяць.
– водовідведенню:
1) для мешканців міста в розмірі – 9,86 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 11 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 14,35 грн. за 1 м3 в місяць.

1.2. п.2 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.11 р. № 249 викласти в наступній редакції:
Ввести в дію тарифи на надання комунальним підприємством “Снігурівський комунальник” послуг по водопостачанню та водовідведенню з 01.01.2012 р.

1.3. п.3 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.11 р. № 249 вважати таким, що втратив чинність та скасований.

1.4. п.4 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.11 р. № 249 викласти в наступній редакції:
Затвердити та встановити КП «Снігурівський комунальник» відсоток рентабельності при наданні послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 3% (враховуючи низьку платоспроможність населення міста);
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %;
– водовідведенню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 3 % (враховуючи низьку платоспроможність населення міста);
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %.
1.5. п.5, 6, 7, 8 та 9 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.11 р. № 249 залишити без змін.

2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.2011 року № 249 «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.

3. Рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 30.11.2011 року № 249 «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» вступає в дію з 01.01.2012 р.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 27 жовтня 2011 р. № 220
Про прийняття проекту рішення
«Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка».

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, виконком міської ради

Вирішив:
1. Прийняти проект рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» (додається).
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

ПРОЕКТ

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від ____ ___________ 2011 р. №
Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, виконком міської ради

Вирішив:

1. Встановити КП «Снігурівський комунальник» тарифи на надання послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста в розмірі – 11,02 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 11,56 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 15,07 грн. за 1 м3 в місяць.
– водовідведенню:
1) для мешканців міста в розмірі – 14,40 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 15,26 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 19,91 грн. за 1 м3 в місяць.
2. Затвердити КП «Снігурівський комунальник» відсоток рентабельності при наданні послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста з розрахунковою рентабельністю – 9,68 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %;
– водовідведенню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 8,5 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %.
3. Затвердити КП «Снігурівський комунальник» розрахунок витрат на:
– викачку нечистот в розмірі – 176,89 грн. за 1 ходку;
– виконання земельних робіт екскаватором ЭО-2621 в розмірі – 152,56 грн. за 1 годину роботи;
– послуги зі зварювальних робіт з виїздом на місце роботи в розмірі – 225,83 грн. за 1 годину роботи;
– підключення приватного водоводу до магістрального в розмірі – 690,14 грн.;
– послуги по доставці води населенню міста трактором ЮМЗ-6 в розмірі – 154,84 грн. за 1 ходку;
– вивіз сміття без погрузки в розмірі – 174,64 грн. за 1 ходку.
4. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
5. Рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» вступає в дію з ________________ р.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon рішення виконкому N 208 від 21.10.11 р.

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 21 жовтня 2011 р. № 208
Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка.

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, виконком міської ради

Вирішив:

1. Встановити КП «Снігурівський комунальник» тарифи на надання послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста в розмірі – 6,71 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,02 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,16 грн. за 1 м3 в місяць.
– водовідведенню:
1) для мешканців міста в розмірі – 7,08 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,60 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,90 грн. за 1 м3 в місяць.
2. Затвердити КП «Снігурівський комунальник» відсоток рентабельності при наданні послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста з розрахунковою рентабельністю – 9,8 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %;
– водовідведенню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 7,3 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %.
3. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка», шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
4. Рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» вступає в силу з 24 жовтня 2011 р.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 21 вересня 2011 р. № 192
Про прийняття проекту рішення
«Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка»

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, виконком міської ради

Вирішив:

1. Прийняти проект рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» (додається).
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

ПРОЕКТ

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від ____ ___________ 2011 р. №
Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови КМУ від 01.06.2011 р. № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», розглянувши клопотання комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, виконком міської ради

Вирішив:

1. Встановити КП «Снігурівський комунальник» тарифи на надання послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста в розмірі – 6,71 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,02 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,16 грн. за 1 м3 в місяць.
– водовідведенню:
1) для мешканців міста в розмірі – 7,08 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,60 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,90 грн. за 1 м3 в місяць.
2. Затвердити КП «Снігурівський комунальник» відсоток рентабельності при наданні послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста з розрахунковою рентабельністю – 9,8 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %;
– водовідведенню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 7,3 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %.
3. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
4. Рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» вступає в дію з ________________ р.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада Миколаївської області

6 скликання
ХІV позачергова сесія

РІШЕННЯ

Від 02 вересня 2011 р. № 7
Про обов’язкове встановлення
водолічильників абонентами міста
Снігурівка та проведення розрахунків
за спожиту воду згідно приборів обліку

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.10.2008 р. за № 936/15627 «Про затвердження Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку, з метою забезпечення беззбитковості комунального підприємства та недопущення безоблікових втрат води, що складає приблизно 40 % від поданої води і завдає значних економічних збитків підприємству, міська рада

Вирішила:

1. Узгодити комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку.
2. Термін обов’язкового встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка встановити до 31.12.2011 р.
3. Комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» розрахунки за спожиту воду та скид стічних вод починаючи з 01.01.2012 р. здійснювати на основі показів засобів обліку. У разі безоблікового водокористування розрахунки витрат води проводити за пропускною спроможністю труби вводу при швидкості руху води в ній 2,0 м/сек та дією її повним перерізом протягом 24 годин за добу. (п.3.1 та п.3.3 Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України).
4. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку», шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
5. Рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку» вступає в силу з 02 вересня 2011 р.
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, торгового та побутового обслуговування, транспорту та зв’язку.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 31 серпня 2011 р. № 163
Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Миколаївській області, виконком міської ради

Вирішив:

1. Встановити КП «Снігурівський комунальник» тарифи на надання послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста в розмірі – 6,71 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,02 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,16 грн. за 1 м3 в місяць.
– водовідведенню:
1) для мешканців міста в розмірі – 7,08 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,60 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,90 грн. за 1 м3 в місяць.
2. Затвердити КП «Снігурівський комунальник» відсоток рентабельності при наданні послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста з розрахунковою рентабельністю – 9,8 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %;
– водовідведенню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 7,3 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %.
3. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка», шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
4. Рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» вступає в силу з 01 вересня 2011 р.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon Тарифи по воді (проект)

ПРОЕКТ
УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від ____ ___________ 2011 р. №

Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Миколаївській області, виконком міської ради

Вирішив:

1. Встановити КП «Снігурівський комунальник» тарифи на надання послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста в розмірі – 6,71 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,02 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,16 грн. за 1 м3 в місяць.
– водовідведенню:
1) для мешканців міста в розмірі – 7,08 грн. за 1 м3 в місяць;
2) для бюджетних установ в розмірі – 7,60 грн. за 1 м3 в місяць;
3) для інших споживачів в розмірі – 9,90 грн. за 1 м3 в місяць.
2. Затвердити КП «Снігурівський комунальник» відсоток рентабельності при наданні послуг по:
– водопостачанню:
1) для мешканців міста з розрахунковою рентабельністю – 9,8 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %;
– водовідведенню:
1) для мешканців з розрахунковою рентабельністю – 7,3 %;
2) для бюджетних установ з розрахунковою рентабельністю – 15 %;
3) для інших споживачів з розрахунковою рентабельністю – 50 %.
3. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
4. Рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» вступає з ________________ р.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon Водолічильники (проект)

ПРОЕКТ
УКРАЇНА
Снігурівська міська рада Миколаївської області
6 скликання
____ позачергова сесія

РІШЕННЯ

Від ___ ________ 2011 р. №
Про обов’язкове встановлення
водолічильників абонентами міста
Снігурівка та проведення розрахунків
за спожиту воду згідно приборів обліку

Відповідно до ст.25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку, з метою забезпечення беззбитковості комунального підприємства та недопущення безоблікових втрат води, що складає приблизно 40 % від поданої води і завдає значних економічних збитків підприємству, міська рада

Вирішила:

1. Узгодити комунальному підприємству «Снігурівський комунальник», з метою забезпечення беззбитковості та недопущення безоблікових втрат води, що складає приблизно 40 % від поданої води, обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку.
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку» вступає з ________________ р.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних ресурсів, охорони навколишнього середовища, торгового та побутового обслуговування, транспорту та зв’язку.

Міський голова О.А.Ларченко

PostHeaderIcon Тарифи по воді (рішення)

УКРАЇНА
Снігурівська міська рада
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

Від 27 липня 2011 р. № 143
Про прийняття проекту рішення
«Про встановлення КП «Снігурівський
комунальник» тарифів на надання послуг
по водопостачанню та водовідведенню
в м.Снігурівка»

Відповідно до п.п.2 п.«а» ч.1 ст.28 та п.п.1 п.«а» ч.1 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши клопотання керівництва комунального підприємства «Снігурівський комунальник» про затвердження тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню згідно обґрунтованого розрахунку планових витрат на надання послуг, враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Миколаївській області, виконком міської ради

Вирішив:

1. Прийняти проект рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» (додається).
2. Виконавчому апарату міської ради забезпечити оприлюднення проекту рішення «Про встановлення КП «Снігурівський комунальник» тарифів на надання послуг по водопостачанню та водовідведенню в м.Снігурівка» з метою одержання зауважень і пропозицій від населення м.Снігурівка, шляхом розміщення його на інформаційних щитах та сайті міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Бойко П.В.

Міський голова О.А.Ларченко