Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

PostHeaderIcon порядки денні 2014 рік

порядок денний 4.12.14

порядок денний 18.07.14

порядок денний 21.01.14

порядок денний 25.04.14

порядок денний 25.09.14

порядок денний 26.12.14

PostHeaderIcon порядки денні 2012 рік – 2

порядки денні 2012

PostHeaderIcon порядки денні 2013 рік

порядки-денні-2013

PostHeaderIcon 2012 рік

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 10.01.2012 року

1. Про міський бюджет Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2. Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
3.Про преміювання та виплату матеріальних допомог міському голові Ларченко О.А.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
4. Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
5. Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
6. Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради 6 скликання на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
7. Про хід виконання заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
8. Про затвердження заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
9. Про надання дозволу ТОВ «ПФГ Украгромет» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та обслуговування майнового комплексу (відгрузочний термінал) із земель промисловості за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 10 та звіту з експертної грошової оцінки.
10. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 25.01.2012 року

1. Про внесення змін та доповнень до додатків № 1 та № 2 рішення № 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011 року «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2. Про погодження комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» реалізації металевих труб.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та правових питань ради.
4. Про зняття з контролю попередніх рішень міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
5. Про хід виконання заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді за 2011 рік.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
6.Про затвердження заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2012 рік.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
7. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження ставки земельного податку для земельних ділянок в межах м. Снігурівка, нормативну грошову оцінку яких не проведено.
8. Про надання дозволу громадянину України Власюку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 412 Дивізії, 1 «а».
9. Про надання дозволу громадянам України Комісарову В.М. та Комісаровій А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. КМС-127, буд.2, кв. 3.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Сафіуліну В.Х. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суворова, 22, в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу її у власність.
11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність Мєшковій Л.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства, які розташовані за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 45 (для оформлення спадщини).
12. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Головному управлінню Державного казначейства України у Миколаївській області під адміністративною будівлею за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 122.
13. Про надання дозволу управлінню Державної казначейської служби у Снігурівському районі Миколаївської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування адміністративної будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 122.
14. Про внесення змін до рішення ХІII сесії ХХІІ скликання Снігурівської міської ради від 11 грудня 1997 року «Про передачу в приватну власність присадибних земельних ділянок громадянам м. Снігурівка».
15. Про надання дозволу ТОВ «ЕВЕРІ» на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування комплексу з глибокої переробки рослинної сировини із земель промисловості державної власності по вул. Комсомольська, 2/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
16. Про дозвіл на проектно-вишукувальні роботи по газифікації.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 16.02.2012 року

1. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням міської ради від 19 травня 2011р. № 24.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
3. Про дозвіл КП «Снігурівська ЖЕК» на списання трактора Т-25.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
4. Про внесення змін до рішення за № 20 ІХ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19.04.2011 р., до рішення № 6 УІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31.01.2011 р. та про продаж у власність ФОП Самойленко С.І. нежитлової будівлі міської лазні та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для комерційного використання (обслуговування будівлі лазні) із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 24 та звіту з експертної грошової оцінки.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради
5. Про прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення за № 1 ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19.05.2011 р. «Про встановлення розмірів орендної плати при передачі в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель міста».
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради
6. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2012 рік, затвердженого рішенням за № 3 ХХУІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 25.01.2012 р. «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2012 рік».
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради
7.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою ФОП Шевчуком І.Б. для комерційного використання (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 9.
8. Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою ФОП Бєлоконь Е.Є. для комерційного використання (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 109.
9. Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2012 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Толмачову Є.Г. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Красногвардійська, 35, (для оформлення спадщини).
11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність Іпатовій К.Ю. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 16, (для оформлення спадщини).
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Номировського М.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Каховська, 4 (для дарування).
13. Про надання дозволу Снігурівській міській раді Снігурівського району Миколаївської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування адміністративної будівлі з будівлями та спорудами із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.
14. Про зняття з контролю попередніх рішень міської ради.
15. Про скасування рішення № 17 ХХХV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 13 жовтня 2008 року «Про надання дозволу громадянину України Шаповалову С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
16. Розгляд клопотання Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи.
17. Розгляд заяви громадянина Муравка Д.В.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 14.03.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Про погодження управлінню Пенсійного фонду України у Снігурівському районі застосування до комунального підприємства «Снігурівське житлово-комунальне господарство» норм Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
3.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку громадянину України Кішковському С.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність та не наданих в користування за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 114 та передачу її у власність.
4.Про подовження терміну, наданого на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки зі Снігурівською міською радою в рішенні ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року № 13 «Про взяття до відома звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачається до продажу у власність шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Гавриленко Людмилі Федорівні для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106, а, та передачу її у власність».
5.Про надання дозволу ФОП Глазунову О.В. на розробку проекту із землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 141 а.
6.Про надання дозволу громадянину України Луцкіну В.Г. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Шевченка, 23/1.
7.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в спільній власності громадян Тарнавської О.М., Копитіної Л.О., Курган Ю.І., Лазарєвої Є.І. для обслуговування нежитлової будівлі колишнього гуртожитку, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 138 (для дарування).
8.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Галич Г.М. для обслуговування житлового будинку і господарських будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 39 (для оформлення спадщини).
9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Базаєва В.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ставкова, 5 (для оформлення дарування).
10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянину України Мельниченко М.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Белінського, 14 в м. Снігурівка Миколаївської області.
11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Кубарі В.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 145 в м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
12.Про надання дозволу ФОП Зарецькій Л.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 «А».
13.Про надання дозволу ФОП Діброву О. С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 8.
14.Про подовження терміну дії рішення IV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 22 «Про надання дозволу ВАТ «Укрнафта» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для комерційного використання (обслуговування діючої автомобільної заправочної станції) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 87 “а” та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки».
15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право тимчасового користування землею (у тому числі на умовах оренди) ПІІ ТОВ «Миколаїв-Петрол» для обслуговування майнового комплексу нафтобази по зберіганню та реалізації нафтопродуктів по вул. Інгулецька, 12 в м. Снігурівка Миколаївської області.
16. Про внесення змін до заходів по виконанню Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в місті Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
17. Розгляд заяви ФОП Доценко А.В. щодо зміни режиму роботи кафе «Аллєгро».
18.Про доручення міському голові Ларченко О.А. по заключенню угоди соціально-економічного партнерства між Снігурівською міською радою та ТОВ СП «Нібулон» на 2012 рік.
19.Про надання дозволу Снігурівській міській раді на збір матеріалів попереднього погодження місць розташування земельних ділянок під будівництво пунктів доочищення та розливу питної води в місті Снігурівка.
20. Про подовження терміну дії рішення ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19 травня 2011 року № 17 «Про надання дозволу Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Снігурівської районної ради Миколаївської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи № 3, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 55».
21. Різне. Розгляд звернення депутата Снігурівської міської ради Новікова І.А.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 30.03.2012 року

1.Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2.Про дозвіл КП «Снігурівський комунальник» на списання житлового будинку в районі Снігурівського професійного ліцею.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
3.Про прийняття проекту рішення «Про внесення доповнень до рішення
№ 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011р. “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності –
фізичних осіб на території м. Снігурівка”.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
4. Про внесення доповнень до рішення № 10 ІХ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19.04.2011р. «Про організацію торгівлі овочами, фруктами та деякими сільськогосподарськими продуктами за адресами: вул. Суворова, 106, вул. Леніна, 106, вул. Жовтнева, 1, вул. Леніна, 66, вул. Суворова, 33, вул. Суворова, 92 (навпроти зупинки маршруток), пл. Б. Хмельницького м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
5.Про розгляд звернення 1-го секретаря Снігурівського районного комітету Комуністичної партії України щодо підняття Червоного Прапору Перемоги на адмінбудівлях міста Снігурівка 9-го Травня на день Перемоги.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
6.Про реалізацію на металобрухт демонтованих по місту Снігурівка
газгольдерів.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
7. Про припинення поховання померлих (закриття) кладовища, що знаходиться по вул.Чайковського в м.Снігурівка.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
8. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Снігурівка Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
9.Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянину України Козлову О.К. по вул. Українська, 8 в м. Снігурівка Миколаївської області.
10.Про надання дозволу громадянину України Вишневському А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Українська, 8.
11. Про внесення змін до пп. 7 п. 1 рішення № 20 ІІІ сесії Снігурівської міської ради 4 скликання від 20 вересня 2002 року «Про надання земельної ділянки у приватну власність гр. Войчишину В.Ф., Вараксі В.Е., Кайдановській Л.В., Лопатньову А.І., Колодяжній К.Д., Хомуленко Л.Г., Потикайло О.П., Потикайло П.М., Шульгі Г.С., Лазар І.Ф., Куксі К.М., Плуговому О.В.» в частині передачі земельної ділянки Потикайло О.П. та Потикайло П.М. по вул. Щорса, 32/4.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Харитонову В.П для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котляревського, 7.
13. Про надання дозволу громадянці України Шерстюк Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 135/1 та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки.
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Укрнафта» в довгострокову оренду терміном на 49 років для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування діючої АЗС) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 87 “а”, затвердження витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Снігурівка та передачу її в оренду.
15. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась в приватній власності гр. Костогриз Н.А. для ведення особистого підсобного господарства в межах території м. Снігурівка по вул. Горького, 29 Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області (для оформлення спадщини).
16. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась в приватній власності гр. Кухтєй І.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, пров. Горького, 6 (для оформлення спадщини).
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Косолапову О.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жуковського, 20 (для оформлення спадщини).
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність громадянці Туз А.Й. для обслуговування жилого будинку, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 22 (для оформлення спадщини).
19. Про затвердження розрахунків з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходились в приватній власності гр. Желнарського В.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Набережна, 56 (для оформлення спадщини).
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Петровській М.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Енгельса, 35 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу її у власність.
21. Про встановлення орендної плати за земельні ділянки для обслуговування майнових комплексів ППВТФ «Агро-Ленд» за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 4, вул. Леніна, 4б, вул. Виноградна, 21.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди (строком на 10 років) ТОВ «ГК «Содружество» для обслуговування автомобільного газозаправного пункту із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 12 «в», затвердження розрахунку з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Жигалко О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 79/1.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корсаковій А.Ю. у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Коцюбинського, 32 в м. Снігурівка Миколаївської області.
25. Про внесення змін до рішення ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року № 13 «Про взяття до відома звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачається до продажу у власність шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Гавриленко Людмилі Федорівні для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106, а та передачу її у власність».
26. Про внесення змін до рішення ХХVIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 14 березня 2012 року № 12 «Про надання дозволу ФОП Зарецькій Л.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 «А».
27. Про внесення змін до рішення LIV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 16 грудня 2009 року № 24 «Про надання дозволу громадянці України Штогріній Є.С. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Виноградна, 10/2 м. Снігурівка».
28.Про надання (чи відмова) дозволу громадянці України Лебедєвій К.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 37 «Е» та звіту з експертної грошової оцінки.
29.Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 20.04.2012 року

1. Про затвердження Програми підтримки малого підприємництва в м. Снігурівка на 2012 – 2013 роки.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
2. Про затвердження заходів по виконанню Програми підтримки малого підприємництва в м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
3. Про затвердження Порядку пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Романюк М.В. – головний бухгалтер
5. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою комунальному підприємству «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» для іншого громадського використання (обслуговування адміністративної будівлі) із земель загального користування державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурвка, вул. Щорса, 6 та передачу її в постійне користування.
6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянина України Лобачева П.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 82 та передачу її у власність.
7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянина України Татарова О.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 84 та передачу її у власність.
8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Хижняк О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Енгельса, 74/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
9.Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянці України Ткаченко Н.Г. по вул. Грушевського, 21 в м. Снігурівка Миколаївської області.
10. Про надання дозволу громадянці України Арушанян А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 21.
11.Про надання дозволу громадянину України Вороніну О.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Піонерська, 86.
12.Про надання дозволу громадянину України Войтович О.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Горького, 57.
13.Про надання дозволу Снігурівській районній гімназії на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування будівлі Снігурівської районної гімназії з господарськими будівлями та спорудами із земель громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, пров. Шкільний, 14.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою Снігурівській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не наданих у власність або в користування в м. Снігурівка по вул. Чайковського, 55 Снігурівського району Миколаївської області.
15.Про надання дозволу громадянину України Кастранець В.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 12.
16.Про передачу у власність шляхом викупу ТОВ «ЕВЕРІ» земельної ділянки для будівництва та обслуговування комплексу з глибокої переробки рослинної сировини із земель промисловості за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 2/1.
17.Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась в приватній власності гр. Косован Г.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 21 (для оформлення спадщини).
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гоник О.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Південна, 2 «б» .
19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Гонику І.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Південна, 2 «г».
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гоник І.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Південна, 2 «в».
21. Про дозвіл КП «Снігурівський комунальник» на демонтаж та списання обладнання та металевих конструкцій ЛОС.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
22. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 22.05.2012 року

1. Про внесення змін та доповнень до додатку № 1 «Структура виконавчого апарату Снігурівської міської ради» до рішення № 2 ХХV сесії міської ради 6 скликання «Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради» від 10.01.2012 р.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
2. Про преміювання міського голови Ларченко О.А.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
3.Розгляд звернення Снігурівської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів про присвоєння скверу, що знаходиться по вул. Суворова в м. Снігурівка, імені «Воїнів – інтернаціоналістів».
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
5. Про внесення доповнень до рішення № 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011 р. «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
6. Про прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення № 8 VІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31 січня 2011 року «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
7. Про участь міської ради у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
8. Земельні питання.
Доповідач: Майборода ЮБ.В. – спеціаліст землевпорядник
Про розгляд питання стосовно затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Шаповалову О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Снігурівка, вул. Чайковського, 15, Снігурівського району Миколаївської області.
9.Про надання дозволу Бойко І.В. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївської обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 48.
10.Про скасування рішення ХП позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 14 лютого 2007 року № 33 «Про погодження матеріалів попереднього вибору та надання ПП Селівановій Т.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для комерційного використання розміщення стаціонарного торгівельного кіоску».
11. Про розгляд питання щодо самовільного будівництва та користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів Булахом О.Л. біля кооперативного гаражу «Перемога» в м. Снігурівка Миколаївської області.
12.Про внесення доповнень до переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2012 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради, затвердженого рішенням № 9 ХХVIІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 16 лютого 2012 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2012 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради».
13.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Діброву О.С. у власність шляхом викупу із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Суворова, 8 м. Снігурівка Миколаївської обл., звіту про експертну грошову оцінку даної земельної ділянки та передачу її у власність.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Поет Л.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. І.Франко, 5 та передачу її у власність.
15. Про надання дозволу Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування нежитлової будівлі Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та її господарських споруд із земель громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 138.
16. Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянину України Рендюк О.В. по вул. Жовтневій, 144 в м. Снігурівка та надання дозволу громадянину України Рендюк О.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 144.
17. Про надання дозволу громадянину України Плотнікову А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Набережна, 2а.
18. Про внесення змін до рішення № 28 ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року «Про надання дозволу гр. Олійник О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі (майстерні) із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 5, та звіту з експертної грошової оцінки».
19. Про внесення змін до рішення № 29 ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року «Про надання дозволу гр. Олійник Т.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі (ангару) із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 8 та звіту з експертної грошової оцінки».
20. Про скасування рішення виконкому Снігурівської міської ради «О предоставлении земельных участков и разрешении строительства индивидуальных жилых домов в г. Снигиревка микрорайона «Ромашка» в частині передачі земельної ділянки по вул. Грушевського, 25 в м. Снігурівка Садовому С.М.
21. Про надання дозволу громадянину України Чабан І.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 25.
22. Про встановлення орендної плати ФОП Ануфрієвій Л.Г. на земельну ділянку для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі магазину «Агат») за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 40 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
23. Про встановлення орендної плати ФОП Мяснікову В.О. на земельну ділянку для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі магазину «Зеніт») за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 12 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
24. Про встановлення орендної плати громадянину України Олійник О.В. на земельну ділянку для обслуговування нежитлової будівлі (виробничий двір) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 5 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
25. Про встановлення орендної плати громадянці України Олійник Т.Ф. на земельну ділянку для обслуговування нежитлової будівлі (виробничий двір) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 8 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
26.Про припинення дії договору оренди землі Бамбосовій Н.В. для комерційного використання за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 63.
27.Про встановлення орендної плати ФОП Поскрипка Т.В. на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61 «А» та передачу даної земельної ділянки в оренду.
28.Про надання дозволу ФОП Поскрипка Т.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 20 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61 «А» та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.
29. Про встановлення орендної плати громадянці України Мороз Н.Ю. на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 46а та передачу даної земельної ділянки в оренду.
30. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 8.06.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2.Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, на які не розроблена документація із землеустрою при передачі в оренду земельних ділянок із земель міста Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
3.Про доручення Снігурівському міському голові укладання договорів оренди на земельні ділянки відповідно до рішення ХХХІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 08.06.2012 року № 2 «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, на які не розроблена документація із землеустрою, при передачі в оренду земельних ділянок із земель міста Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
4. Про проведення передачі основних фондів та активів від КП «Снігурівська ЖЕК» та від КП «Снігурівський комунальник» до міської ради та їх передачу до КП «Снігурівський благоустрій» та створення комісії по проведенню передачі основних фондів.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
5. Про внесення змін до Статуту КП «Снігурівський комунальник».
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
6. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Бондар Л.В. в довгострокову оренду строком на 49 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості (обслуговування майнового комплексу маслоцеху) із земель промисловості державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 10/2, затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.
7.Про надання дозволу ПАТ «Миколаївобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії із земель енергетики державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Некрасова, 137/1.
8.Про внесення змін до рішення ХХІХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 30.03.2012 року «Про встановлення орендної плати та надання дозволу громадянці України Лебедєвій К.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 37 «Е» та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки».
9.Про внесення змін до рішення ХХVII сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 16.02.2012 року № 7 «Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою ФОП Шевчуком І.Б. для комерційного використання (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 9».
10.Про внесення змін до рішення ХХV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 10.01.2012 року № 9 «Про надання дозволу ТОВ «ПФГ Украгромет» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та обслуговування майнового комплексу із земель промисловості за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 10 а та звіту з експертної грошової оцінки».
11.Про надання дозволу громадянину України Мойсєєв Є.Г. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, провулок Новий, 8.
12.Про скасування рішення ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 22 травня 2012 року № 11 «Про розгляд питання щодо самовільного будівництва та користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів Булахом О.Л. біля кооперативного гаражу «Перемога» в м. Снігурівка Миколаївської області».
13.Про скасування рішення ХХVІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 16 лютого 2012 року № 17 «Про доручення Снігурівському міському голові заключення тимчасового договору оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФОП Муравка Д.В. в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
14.Про надання дозволу громадянці України Мороз Н.Ю. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 46а.
15. Про надання дозволу громадянці України Мороз О.Г. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови, не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Горького, 52.
16. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 18.06.2012 року

1. Розгляд заяв ФОП Доценко А.В., ФОП Мазур О.Ю. щодо погодження режиму роботи бару « Алегро» та бару «НАШ».
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.
2. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради.
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.

3. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Румега Ю.Ф. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, пров. 30 років Перемоги,4/1.

4. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 26.06.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради.
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.

2. Про внесення змін до рішення №8 УІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.

3. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 13.07.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
2. Про проведення передачі основних фондів та активів від Снігурівської міської ради до КП «Снігурівський благоустрій» та створення комісії по проведенню передачі основних фондів.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
3.Про прийняття в комунальну власність Снігурівської міської ради автомашини RENAULT DUSTER.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення доповнень до Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням № 3 ІV сесії міської ради 6 скликання від 28.12.2010 р.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
5.Про внесення доповнень до заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
6.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Молдован Л.І. у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Калініна, 4 «а».
7.Про скасування п.п. 1.18 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 20.08.1997 року № 233 та надання дозволу громадянам України Буряку В.П. та Громовій Л.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право спільної часткової власності на земельні ділянки по ½ кожному для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чапаєва, 37.
8.Про надання дозволу громадянці України Синюк А.Я. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 117/2.
9.Про надання дозволу територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Миколаївській області на розробку проекту із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування установи та її господарських споруд із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 121.
10.Про надання дозволу територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Миколаївській області на розробку проекту із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування установи та її господарських споруд із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 69.
11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Шаповалову О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Снігурівка, вул. Чайковського, 15, Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки у власність.
12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки Ткач В.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережній, 19 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки у власність.
13.Про надання дозволу громадянину України Герасименко М.С. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 66/1 та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки.
14.Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 10.08.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
2. Земельні питання.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
Про внесення змін до рішення № 13 ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 22.05.2012 р. «Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Діброву О.С. у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови по вул. Суворова, 8 в м. Снігурівка Миколаївської області, взяття до відома звіту про експертну грошову оцінку даної земельної ділянки та передачу її у власність».
3. Про надання дозволу громадянину України М’яснікову В.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 10.
4. Про надання дозволу громадянам України Чернюк Я.В., Чернюк О.Я., Чернюк Л.Ю. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку по 1/3 кожному для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 7.
5. Про надання дозволу громадянину України Караченцеву Є.Д. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 9.
6. Про надання дозволу громадянці України Семенюк О.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ставкова, 37.
7. Про подовження терміну дії рішення ХІV позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 02 вересня 2011 року № 15 «Про надання дозволу громадянці України Ревейчук Н.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Мічуріна, 43».
8. Про скасування рішення LIV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 16 грудня 2009 року № 61 та надання дозволу громадянину України Костюк Ю.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 34.
9. Про надання дозволу громадянці України Копитіній Т.М. на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 23.
10. Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянці України Міхеєвій Т.М. по вул. Тіниста, 4 в м. Снігурівка Миколаївської області.
11. Про надання дозволу громадянці України Міхеєвій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 4.
12. Про надання дозволу громадянці України Каращук Н.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, провулок Червоноармійський, 8.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Гаращенко О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леніна, 163 в м. Снігурівка Миколаївської області.
14. Про надання дозволу громадянці України Караченцевій Л.А. на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 7.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Пахольчишиній С.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 70.
16. Про надання дозволу Головному управлінню юстиції у Миколаївській області на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади (будівлі РАЦСУ) із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 61.
17. Про надання дозволу Снігурівському професійному ліцею на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Снігурівського професійного ліцею із земель громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 1.
18. Про надання дозволу громадянам України Цалко О.І. та Єрошенко Т.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку (3/8 частки Цалко О.І. та 5/8 Єрошенко Т.І.) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 29.
19. Про надання дозволу громадянину України Тройно І.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 18.
20. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 16.08.2012 року

1. Про доручення Снігурівському міському голові укладання строкового договору суперфіцію на земельну ділянку в користування з Управлінням капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації для реалізації проекту будівництва «Газифікація м. Снігурівка Миколаївської області» в межах м. Снігурівка.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Про затвердження проекту будівництва «Газифікація м. Снігурівка Миколаївської області».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
3. Про затвердження списку присяжних Снігурівського районного суду Миколаївської області.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
4. Різне.

PostHeaderIcon 2011 рік

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 4.07.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Ларченко О.А. – міський голова.
2. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Морозову А.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, яка була надана в приватну власність Завійському Петру Федоровичу для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Нєкрасова, 8 (для оформлення спадщини).
4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Базаєвій Г.М. для будівництва та обслуговування будівель, які розташовані за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ставкова, 5 (для оформлення спадщини).
5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Кожушок Мирославу Юрійовичу для будівництва та обслуговування будівель, які розташовані за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 15 (для оформлення спадщини).
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Денчук Олені Степанівні для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 63 (для оформлення спадщини).
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Лебідь Майї Іванівні для будівництва та обслуговування будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Забалка, 22 (для оформлення спадщини).
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Асоєву Гайрату для будівництва та обслуговування гаража, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, гаражне товариство «Луч» (для оформлення спадщини).
9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Кісельовій В.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Щорса, 18 (для оформлення спадщини).
10. Про дозвіл КП «Снігурівський комунальник» на списання трьох башт Рожновського.
Доповідач: Ларченко О.А. – міський голова.
11. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 27.07.2011 року

1.Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

2. Про прийняття проекту рішення «Про внесення доповнень до рішення № 10 VІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31.01.2011 року «Про встановлення ставок єдиного податку».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

3.Про затвердження списку народних засідателів Снігурівського районного суду.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради

4. Про прийняття проекту рішення «Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку».
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови з питань ЖКГ.

5. Про виділення грошових коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови з питань ЖКГ.

6.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про скасування рішень сесій Снігурівської міської ради про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам та юридичним особам, які не виготовили документацію в термін більше ніж двох років в м. Снігурівка.

7.Про подовження терміну дії рішення № 7 V сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 11 січня 2011 року «Про надання дозволу громадянину України Кубарі В.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Гагаріна, 145» та внесення до нього змін.

8.Про подовження терміну дії рішення № 17 VII сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 15 березня 2011 року «Про надання дозволу громадянці України Кибалко В.Ф. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Піонерська, 12».

9.Про внесення доповнень до рішення № 38 XXXVIII сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 26 січня 2009 року «Про надання дозволу громадянину України Дребот М.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Леніна, 7 а м. Снігурівка».

10.Про внесення доповнень до рішення № 101 XXXV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 13 жовтня 2008 року «Про надання дозволу громадянину України Дребот М.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Суворова, 3/1 м. Снігурівка».

11.Про внесення змін до рішення № 8 LXIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 10 вересня 2010 року «Про надання дозволу громадянці України Мацюті Г.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва по вул. Суворова, 6/1 в м. Снігурівка Миколаївської області».

12.Про внесення змін та доповнень до рішення № 21 LXII позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 05 серпня 2010 року «Про надання дозволу громадянці України Кондратенко Н.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул.. Садова, 14 м. Снігурівка».

13.Про внесення змін до рішення № 245 виконавчого комітету Снігурівської міської ради народних депутатів від 07.09.1993 року «Про передачу присадибних земельних ділянок на право приватної власності».

14.Про втрату чинності рішення № 26 ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 19.06.2008 року «Про затвердження проекту землеустрою, витягу з технічної документації про визнання нормативну грошову оцінку земельної ділянки та передачу ТОВ «ПромГаз» земельної ділянки в оренду для комерційного використання (розміщення та обслуговування стаціонарного пункту по заправці автомобілів зрідженим газом)» та розірвання договору оренди.

15.Про надання дозволу ЗАТ БК «Содружество» на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 10 років для обслуговування автомобільного газозаправного пункту із земель населених пунктів в межах Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 12 «в» та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.

16.Про втрату чинності рішення № 10 ХХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 4 скликання від 8 грудня 2005 року «Про надання земельної ділянки в короткострокову оренду строком на 5 років ВАТ «Миколаївнафтопродукт» для комерційного використання (розміщення виробничої бази по зберіганню та реалізації нафтопродуктів)».

17.Про надання дозволу ПІІ ТОВ «Миколаїв-Петрол» на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 10 років для обслуговування майнового комплексу нафтобази по зберіганню та реалізації нафтопродуктів із земель населених пунктів в межах Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12 та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Архіповій Л.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Шевченко, 65/2, в м. Снігурівка Миколаївської області.

19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лупол Стефанії Олександрівні у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Черкаська, 1-«Б» в м. Снігурівка миколаївської області.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Коваль Віталію Ярославовичу у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських споруд і будівель із земель житлової та громадської забудови по вул. Черкаська, 1 –«Б» в м. Снігурівка Миколаївської області.

21.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Закусілову А.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Ставкова, 62 в м. Снігурівка Миколаївської області.

22.Про надання дозволу громадянину України Колцун В.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 19.

23.Про надання дозволу громадянці Молдован Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 4а.

24.Про надання дозволу ФОП Козаченко О.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для комерційного використання за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 156/2 та звіту з експертної грошової оцінки із земель населених пунктів в межах Снігурівської міської ради.

25.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПП Градовському О.А. у власність шляхом викупу для розміщення та обслуговування нежитлової будівлі із земель запасу в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області та надання дозволу на розробку звіту з експертної грошової оцінки вказаної земельної ділянки.

26.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах довгострокової оренди терміном на 49 років Фізичній особі-підприємцю Дургун Мустафі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості (обслуговування майнового комплексу «Снігурівський хлібзавод №1») по вул. Суворова, 5 в м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.

27.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документу (державного акту) що посвідчують право постійного користування на земельну ділянку Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради Миколаївської області для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи № 4, господарських будівель і споруд по вул. Суворова в м. Снігурівка Миколаївської області.

28.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ПСП «Агрофірма «Роднічок» в довгострокову оренду строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування майнового комплексу) із земель державної власності не наданих у власність або постійне користування в межах території м. Снігурівка, вул. Виноградна, 18 Снігурівської міської ради Снігурівського району миколаївської області.

29. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПСП «Агрофірма «Роднічок» в довгострокову оренду строком на 49 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування майнового комплексу) із земель державної власності не наданих у власність або користування в межах території м. Снігурівка, вул. Виноградна, 18/1 Снігурівської міської ради Снігурівського району миколаївської області.

30.Про затвердження ТДВ «Снігурівський Райагробуд» витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для обслуговування виробничих приміщень за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 22 та передачу її в оренду.

31.Про надання дозволу ФОП Гавриленко Л.Ф. на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106 а.

32.Про внесення доповнень до переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2011 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради, затвердженого рішенням № 22 VІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31 січня 2011 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2011 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради».

33.Про погодження ФОП Братченко О.А. місця розміщення малої архітектурної форми для провадження підприємницької діяльності (торгівля дитячими товарами) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 135.

34.Про погодження ФОП Долині О.В. місць розташування малих архітектурних форм для провадження підприємницької діяльності (реалізація очищеної питної води) в м. Снігурівка.

35.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Мізинцю М.А. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 61 (для оформлення спадщини).

36.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Бурьонку В.І. для обслуговування житлового будинку і господарських споруд, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. К.Маркса, 40 (для оформлення спадщини).

37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність гр. Недовізіній Марії Іванівні для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 22.

38. Про відмову ТОВ «ГЕД Холдінгз» в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років ТОВ «ГЕД Холдінгз» для комерційного використання (експлуатації та обслуговування діючої автомобільної заправної станції) по вул. Інгулецька, 12/1 в м. Снігурівка та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.

39. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться в приватній власності Лопатньова І.П. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 8 Березня, 2 (для оформлення спадщини).

40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Дем’янчук Л.Т. для будівництва та обслуговування будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Котовського, 16.

41.Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 27.07.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

2.Про регулювання заходів щодо профілактики та протидії пияцтву і алкоголізму на території міста Снігурівка.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

3.Про внесення доповнень до додатку № 2 до Положення про оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Снігурівка, затвердженого рішенням № 7 ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 08.06.2007 року “Про затвердження Положення про оренду об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Снігурівка”.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

4.Про передачу Снігурівському районному відділенню Федерації Кіокушин Карате Миколаївської області в оренду підвального приміщення, яке розташоване в під’їзді № 6 будинку № 33 по вул. Суворова в м. Снігурівка під розміщення спортивного залу.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

5.Про внесення доповнень до рішення № 10 УІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31.01.2011 р. «Про встановлення ставок єдиного податку».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

6. Про погодження розташування місць реалізації питної води за адресами: вул. Суворова, 35, вул. Суворова, 92, вул. Леніна, 85 в м. Снігурівка.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

7.Про обов’язкове встановлення водолічильників абонентами міста Снігурівка та проведення розрахунків за спожиту воду згідно приборів обліку.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.

8. Про проведення передачі основних фондів та активів від КП «Снігурівська ЖЕК» до міської ради та їх передачу до КП «Снігурівський благоустрій» та створення комісії по проведенню передачі основних фондів та активів.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.

9. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про надання дозволу гр. Дургун Мустафі на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості (обслуговування майнового комплексу «Снігурівський хлібзавод №1») по вул. Суворова, 5 в м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.

10.Про надання дозволу гр. Лебедєвій К.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 37 «Е» та звіту з експертної грошової оцінки.

11.Про надання дозволу ФОП Гавриленко Л.Ф. на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106 а.

12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 25 років закритому акціонерному товариству «УКРАГРО НПК» для підприємств іншої промисловості (обслуговування під’їзної залізничної колії до бази хімпоставок) із земель державної власності не переданих у власність або не наданих в користування по вул. Суворова, 126 в м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.

13.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ПСП «Агрофірма «Роднічок» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування майнового комплексу) за адресою: м. Снігурівка, вул. Виноградна, 18, та передачу її в оренду.

14.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ПСП «Агрофірма «Роднічок» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування майнового комплексу) за адресою: м. Снігурівка, вул. Виноградна, 18/1, та передачу її в оренду.

15.Про надання дозволу громадянці України Ревейчук Н.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Мічуріна, 43.

16.Про надання дозволу громадянину України Шаповалову О.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 15.

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Шойко Л.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Будівельників, 11, в м. Снігурівка Миколаївської області.

18.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Вороновій Л.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леніна, 146, в м. Снігурівка Миколаївської області.

19.Про скасування рішення № 8 LXIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 10 вересня 2010 року «Про надання дозволу громадянці України Мацюті Г.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва по вул. Суворова, 6/1 в м. Снігурівка Миколаївської області».

20.Про скасування п. 13 рішення № 389 від 08 грудня 1994 року виконавчого комітету Снігурівської міської ради «Про передачу присадибних земельних ділянок на право приватної власності» в частині передачі при садибної земельної ділянки громадянці Лопатньовій Лідії Андріївні.

21.Про внесення змін до рішення № 33 Снігурівської міської ради LX позачергової сесії 5 скликання від 25 червня 2010 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам України (4 чоловіка) у власність Канкадзе Н.І., Нікурадзе Т.В., Нікурадзе Т.В. та Нікурадзе В.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку із земель житлової та громадської забудови по вул. Комсомольській, 1м. Снігурівка в межах території Снігурівської міської ради Миколаївської області».

22.Про внесення змін та доповнень до рішення № 21 LXII позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 05 серпня 2010 року «Про надання дозволу громадянці України Кондратенко Н.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Садова, 14 м. Снігурівка».

23.Про внесення змін до рішення № 38 XXXVIII сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 26 січня 2009 року «Про надання дозволу громадянину України Дребот М.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Леніна, 7 а м. Снігурівка».

24.Про внесення змін до рішення № 101 XXXV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 13 жовтня 2008 року «Про надання дозволу громадянину України Дребот М.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для обслуговування нежитлової будівлі по вул. Суворова, 3/1 м. Снігурівка».

25.Про внесення змін до рішення № 14 ХІІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 27 липня 2011 року «Про надання дозволу ЗАТ БК «Содружество» на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 10 років для обслуговування автомобільного газозаправного пункту із земель населених пунктів в межах Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 12 «в» та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки».

26.Про припинення права довічного успадковуваного володіння земельною ділянкою громадянину України Жилінському В.П. по вул. Котляревського, 10, в м. Снігурівка Миколаївської області.

27.Про доручення Снігурівському міському голові заключення тимчасового договору оренди на земельну ділянку з УК ІЗС в межах території Снігурівської міської ради, Снігурівського району, Миколаївської області.

28.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Короткому В.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 45 (для оформлення спадщини).

29.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Виборному Г.Г. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 43 (для оформлення спадщини).

30.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Кобець Л.К. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Щорса, 13 (для оформлення спадщини).

31.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Рибась О.Г. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 60 (для оформлення спадщини).

32.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Косєю І.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ломоносова, 17 (для оформлення спадщини).

33.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Шматкову А.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 8 Марта, 4 (для оформлення спадщини).

34.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Галагуз І.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Енгельса, 79 (для оформлення спадщини).

35.Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Самсонюк В.П. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Гагаріна, 162 (для оформлення спадщини).

36.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Кулажкіна Сергія Вікторовича для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Іди Лауди, 46.

37. Про доручення Снігурівському міському голові звернутися до голови Снігурівської райдержадміністрації з клопотанням про скасування розпорядження № 386-р від 14.07.2010 року Снігурівської райдержадміністрації «Про надання громадянам України дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах території Снігурівської міської ради».

38. Про надання дозволу ПрАТ «МТС Україна» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для обслуговування базової станції мобільного зв’язку із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 22, та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.

39. Розгляд депутатського запиту Мороза О.В.

40. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 15.09.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

2. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 7.10.2011 року

1.Про підготовку комунального житлового фонду, підприємств, організацій, установ міста до роботи в осінньо – зимовий період 2011 – 2012 років.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.

2.Про проведення співфінансування капітального ремонту житлових будинків та будівництва пунктів доочищення та розливу питної води в м. Снігурівка.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
3. Про преміювання міського голови Ларченко О.А.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Снігурівської міської ради 6 скликання, затвердженого рішенням за № 1 ІІ сесії Снігурівської міської ради Миколаївської області 6 скликання від 23.11.2010р.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
5. Про внесення змін та доповнень до Статутів комунальних підприємств
Снігурівської міської ради.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
6. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2011 рік, затвердженого рішенням № 38 ІУ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 28.12.2010 р. «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2011 рік».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
7.Про затвердження плати за копіювання або друк документів, що надаються Снігурівською міською радою за запитом на інформацію.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
8. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про внесення доповнень до переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2011 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради, затвердженого рішенням № 22 VI сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31 січня 2011 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2011 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради».
9. Про внесення доповнень до рішення № 9 XXXXV позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 24 червня 2009 року «Про надання дозволу ТОВ «ГЕД Холдінгз» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду для комерційного використання терміном на 49 років за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 12/1».
10. Про надання дозволу ФОП Криленко Л.І. на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для комерційного використання (розміщення та обслуговування аптеки) із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Лікарняна, 1.
11. Про надання дозволу ФОП Криленко Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 142 «з» та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки.
12. Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, передбаченої до надання у власність шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Дургун Мустафі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості (обслуговування майнового комплексу «Снігурівський хлібзавод №1») за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 5, та передачу її у власність.
13.Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачається для продажу у власність ПП Градовському О.А. для розміщення та обслуговування нежитлової будівлі за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 1, та передачу її у власність.
14. Про затвердження ТОВ «Миколаївпреса» витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок для комерційного використання (обслуговування кіоску для реалізації газет і журналів ) за адресою: Миколаї за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 25, вул. Леніна, 142, та передачу їх в оренду.
15. Про надання дозволу громадянину України Савченко Ю.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаражу із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 114.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку громадянці України Кибалко В.Ф. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність і не наданих у користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Піонерська, 12.
17. Про скасування п. 14 рішення № 372 від 24 грудня 1997 року виконавчого комітету Снігурівської міської ради «Про передачу в приватну власність присадибних земельних ділянок громадянам м. Снігурівка» в частині передачі присадибної земельної ділянки громадянину Хиренко Григорію Сергійовичу.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Коробочкі О.К. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Енгельса, 45, (для оформлення спадщини).
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Лесник А.Л. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Нєкрасова, 115, (для оформлення дарування).
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Ткаченку І.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Совхозна, 12.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Пілявській П.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 58 (для оформлення спадщини).
22.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Герцуну Я.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Кр. Армійська, 25, (для оформлення спадщини)
23. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Луцкіній М.Д. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Гагаріна, 33.
24. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність Микитка Ф.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка.
25. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 17.10.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 25.10.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

2. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «ЕВЕРІ» в довгострокову оренду строком на 49 років для будівництва та обслуговування комплексу з глибокої переробки рослинної сировини із земель державної власності не наданої у власність або користування по вул. Комсомольська, 2/1 в м. Снігурівка Миколаївської області, затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.

3.Про внесення змін до рішення № 18 ХXII сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 11 липня 2007 року «Про надання дозволу на зміну цільового призначення частини земельної ділянки ПП Коваль Т.І.».

4. Про скасування рішення № 23 VI сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31 січня 2011 року «Про надання дозволу громадянці України Кубарі Т.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Гагаріна 150».

5. Про скасування рішення № 7 IХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 17 листопада 2006 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності громадянці України Татаренко Н.З. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд».

6. Про скасування п. 3 рішення № 162 від 17 травня 1994 року виконавчого комітету Снігурівської міської ради «Про передачу присадибних земельних ділянок на право приватної власності» в частині передачі присадибної земельної ділянки громадянину Яловенко Сергію Миколайовичу.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в приватній власності Ларченко Г.У. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 18 (для оформлення дарування).

8. Про внесення змін до рішення за № 9 XXXXII сесії Снігурівської міської ради Миколаївської області 5 скликання від 14.04.2011р. «Про передачу з комунальної власності Снігурівської міської ради у державну власність до сфери управління Міністерства юстиції України нежитлового приміщення по вул. Суворова, 106/1 в м. Снігурівка».
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради.

9. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 2.11.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

2. Про затвердження проектно – кошторисної документації на будівництво накопичувачів питної води.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.

3. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Ставенко В.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, провулок Млиновий, 11 ( для оформлення спадщини).

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Корсаковій Т.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ставкова, 40 ( для оформлення дарування).

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в приватній власності Демиденка В.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Шевченко, 50 ( для оформлення спадщини).

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Заверюхі В.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Піонерська, 81 (для оформлення спадщини).

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Чех О.Д. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 103 (для оформлення дарування).

8. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 29.11.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2011 рік, затвердженого рішенням № 38 ІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 28.12.2010 р. «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2011 рік».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
3. Про прийняття проекту рішення «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
4.Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Снігурівка на 2011-2015 роки.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
5. Про внесення змін до заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Снігурівка на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
6. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про надання дозволу громадянці України Подгорній Н.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Бєлінського, 10/1.
7. Про надання дозволу громадянці України Івахів І.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 171.
8. Про надання дозволу Трудовому архіву Снігурівського району на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 120.
9. Про надання дозволу Трудовому архіву Снігурівського району на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 116.
10. Про надання дозволу Снігурівській дитячій музичній школі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 74.
11. Про надання дозволу Снігурівському районному будинку культури на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61.
12. Про надання дозволу Снігурівській централізованій бібліотечній системі на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування нежитлової будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 140.
13. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачається до продажу у власність шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Гавриленко Людмилі Федорівні для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106а та передачу її у власність.
14. Про надання дозволу Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування майнового комплексу із земель населених пунктів в межах Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 13/1.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пахольчишиній Ю.М. у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських споруд і будівель із земель житлової та громадської забудови по вул. Жовтнева, 66/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
16. Про внесення доповнень до рішення № 21 XXXVI позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 04 грудня 2008 року «Про надання дозволу громадянину України Жигалко О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леніна, 79/1 м. Снігурівка».
17. Про припинення дії договору оренди землі для зв’язку і телекомунікацій під розміщення та обслуговування базової станції стільникового зв’язку ЗАТ «Українські радіосистеми» по вул. Ставкова, 56 в м. Снігурівка.
18. Про припинення права постійного користування землею громадянину України Заднєпрян А.А. по вул. Забалка, 2 в м. Снігурівка, Миколаївської області.
19. Про надання дозволу громадянину України Заднєпрян А.А. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право приватної власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови та ведення садівництва із земель сільськогосподарського призначення за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Забалка, 2.
20.Про скасування п. 6 рішення № 188 від 21.06.1995 року виконавчого комітету Снігурівської міської ради «Про передачу присадибних земельних ділянок на право приватної власності мешканцям м. Снігурівка» в частині передачі присадибної земельної ділянки громадянці Одреховській Єві Василівні.
21. Про скасування рішення № 94 LIV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 16 грудня 2009 року «Про надання дозволу громадянину України Шукайло Г.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Комсомольська, 39, м. Снігурівка».
22. Про подовження терміну дії рішення № 37 IХ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19 квітня 2011 року «Про надання дозволу гр. Устіченко К.І. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для комерційного використання (надання юридичних послуг, обслуговування магазину) із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33/2 та звіту з експертної грошової оцінки».
23. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Середі О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Гагаріна, 10 (для оформлення спадщини).
24.Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки Снігурівському ЗВТО під виробничим приміщенням цеху по очистці води за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 3.
25. Про надання дозволу ФОП Долині О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для комерційного використання (обслуговування виробничого приміщення цеху по очистці води) із земель промисловості за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 3 «а» та звіту з експертної грошової оцінки
26. Про встановлення орендної плати на земельну ділянку для обслуговування виробничих приміщень ПВТФ «Агросвіт» за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 11/1.
27.Про подовження терміну дії рішення № 30 ХІІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 15 березня 2011 року «Про надання дозволу ФГ «Снігурівський-Г» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для ведення фермерського господарства (розміщення та обслуговування майнового комплексу) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 156 та звіту з експертної грошової оцінки із земель населених пунктів в межах Снігурівської міської ради».
28. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки фермерському господарству «Снігурівський- Г» у власність шляхом викупу для ведення фермерського господарства (обслуговування господарського двору) із земель сільськогосподарського призначення по вул. Чайковського, 156/1 в м. Снігурівка, Миколаївської області, звіту про експертну грошову оцінку та передачу її у власність.
29. Про надання дозволу гр. Олійник О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі (майстерні) із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 5 та звіту з експертної грошової оцінки.
30.Про надання дозволу гр. Олійник Т.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі (ангару) із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 8 та звіту з експертної грошової оцінки.
31.Про надання дозволу громадянину України Татарову О.С. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право приватної власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 84.
32.Про надання дозволу громадянці України Пахольчишиній С.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 70.
33.Розгляд заяви директора ООО «ПАБ – Україна» Пирумян А.Б.
34. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 1.12.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 7.12.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2.Земельні питання.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років ТОВ «ГЕД Холдінгз» для комерційного використання (експлуатації та обслуговування діючої автомобільної заправної станції) із земель державної власності не переданих у власність і не наданих в користування (землі запасу) по вул. Інгулецька, 12/1 в м. Снігурівка, Миколаївської області, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.
3.Про надання дозволу ТОВ «Компаньйон ЛТД» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для технічного обслуговування та ремонту колісних транспортних засобів із земель транспорту державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 11 та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.
4. Поздоровлення з Днем місцевого самоврядування та нагородження почесними грамотами та подяками.
5. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 16.12.2011 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
2.Про надання згоди на проведення передачі з комунальної до державної власності об’єктів інженерної інфраструктури внутрішньогосподарських меліоративних систем, що знаходяться на території Снігурівської міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
3. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 29.12.2011 року

1. Звіт міського голови про результати фінансово-господарської діяльності Снігурівської міської ради за 2011 рік.
Доповідач: Ларченко О.А. – міський голова
2. Про хід виконання заходів по виконанню «Програми забезпечення населення якісною питною водою на 2011-2020 роки міста Снігурівка» за 2011 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
3. Про затвердження заходів по виконанню «Програми забезпечення населення якісною питною водою на 2011-2020 роки міста Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
4. Про хід виконання заходів по виконанню «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Снігурівка на 2011 – 2014 роки» за 2011 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
5. Про затвердження заходів по виконанню «Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Снігурівка на 2011 – 2014 роки» на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
6. Про хід виконання заходів по виконанню «Програми підвищення енергоефективності м. Снігурівка на 2011 – 2015 роки» за 2011 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
7. Про затвердження заходів по виконанню «Програми підвищення енергоефективності м. Снігурівка на 2011 – 2015 роки» на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
8. Про хід виконання заходів по виконанню «Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Снігурівка на період до 2020 року» за 2011 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
9. Про затвердження заходів по виконанню «Програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Снігурівка на період до 2020 року» на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
10. Про хід виконання заходів по виконанню «Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на 2011 – 2015 роки в м. Снігурівка» за 2011 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
11. Про затвердження заходів по виконанню «Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на 2011 – 2015 роки в м. Снігурівка» на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
12. Про хід виконання заходів по виконанню Комплексної програми «Турбота» в м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
13. Про затвердження заходів по виконанню Комплексної програми «Турбота» в м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
14.Про хід виконання заходів по виконанню Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
15. Про затвердження заходів по виконанню Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
16. Про хід виконання заходів по виконанню Програми розвитку футболу в м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
17. Про затвердження заходів по виконанню Програми розвитку футболу в м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
18.Про хід виконання заходів по виконанню Програми – стратегії по профілактиці ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
19.Про затвердження заходів по виконанню Програми – стратегії по профілактиці ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу в м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
20. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2011 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
21. Про укладання угоди про співпрацю Снігурівської міської ради та Снігурівського районного центру зайнятості у 2012 році.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
22. Про хід виконання заходів по виконанню Програми по боротьбі зі злочинністю та корупцією в м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних
питань ради
23. Про затвердження заходів по виконанню Комплексної програми по боротьбі зі злочинністю та корупцією в місті Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних
питань ради
24.Про затвердження плати за копіювання або друк документів, що надаються Снігурівською міською радою за запитом на інформацію.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних
питань ради
25.Про закріплення назв та типів деяких геонімів в м. Снігурівка.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних
питань ради
26. Розгляд заяв ФОП Хіміна С.М., Сергеюка І.М. та Снігурівського районного споживчого товариства щодо погодження режиму роботи в святкові дні.
Доповідач: Галагуз О.В. – спеціаліст міської ради
27. Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка.
Доповідач: Галагуз О.В. – спеціаліст міської ради
28. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про надання дозволу громадянці України Копитіній Л.О. на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки шляхом викупу для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Леніна, 138/6.
29. Про скасування п. 1 рішення № 195 від 16.06.1994 року виконавчого комітету Снігурівської міської ради «Про передачу присадибних земельних ділянок на право постійного користування» в частині передачі присадибної земельної ділянки громадянам Гавриш Юлії Іванівні та Бондар Тамарі Іванівні.
30. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність гр. Гуцуляк О.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Гагаріна, 20 (для оформлення спадщини).
31. Про надання дозволу громадянину України Лобачеву П.Г. на розробку технічних документацій із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 82.
32. Про передачу у власність шляхом викупу ФОП Криленко Л.І. земельної ділянки для комерційного використання (розміщення та обслуговування аптеки) із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Лікарняна, 1.
33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кісельову Олександру Леонідовичу у власність шляхом викупу із земель житлової та громадської забудови для обслуговування магазину по вул. Леніна, 79 «А» м. Снігурівка Миколаївської області, затвердження звіту про експертну грошову оцінку вищевказаної земельної ділянки та передачу її у власність.
34. Про надання дозволу громадянці України Скворцовій К.А. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання держаного акту на право власності на земельну для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 30 років Перемоги, 16.
35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності гр. Цукаленко М.В. для гаражного будівництва, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 6 б/1 (для оформлення дарування).
36.Про надання дозволу громадянці України Петровській М.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Енгельса, 35.
37. Різне.