Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

PostHeaderIcon порядки денні 2012 рік – 2

порядки денні 2012

PostHeaderIcon 2012 рік

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 10.01.2012 року

1. Про міський бюджет Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2. Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
3.Про преміювання та виплату матеріальних допомог міському голові Ларченко О.А.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
4. Про організацію звітів депутатів Снігурівської міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
5. Про затвердження плану роботи Снігурівської міської ради та виконавчого комітету на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
6. Про затвердження плану роботи постійних депутатських комісій Снігурівської міської ради 6 скликання на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
7. Про хід виконання заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка за 2011 рік.
Доповідач: Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
8. Про затвердження заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
9. Про надання дозволу ТОВ «ПФГ Украгромет» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та обслуговування майнового комплексу (відгрузочний термінал) із земель промисловості за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 10 та звіту з експертної грошової оцінки.
10. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 25.01.2012 року

1. Про внесення змін та доповнень до додатків № 1 та № 2 рішення № 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011 року «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2. Про погодження комунальному підприємству «Снігурівський комунальник» реалізації металевих труб.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
3. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та правових питань ради.
4. Про зняття з контролю попередніх рішень міської ради.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
5. Про хід виконання заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді за 2011 рік.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
6.Про затвердження заходів по виконанню Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2012 рік.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
7. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження ставки земельного податку для земельних ділянок в межах м. Снігурівка, нормативну грошову оцінку яких не проведено.
8. Про надання дозволу громадянину України Власюку В.М. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. 412 Дивізії, 1 «а».
9. Про надання дозволу громадянам України Комісарову В.М. та Комісаровій А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. КМС-127, буд.2, кв. 3.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Сафіуліну В.Х. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Суворова, 22, в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу її у власність.
11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність Мєшковій Л.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства, які розташовані за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 45 (для оформлення спадщини).
12. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Головному управлінню Державного казначейства України у Миколаївській області під адміністративною будівлею за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 122.
13. Про надання дозволу управлінню Державної казначейської служби у Снігурівському районі Миколаївської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування адміністративної будівлі із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 122.
14. Про внесення змін до рішення ХІII сесії ХХІІ скликання Снігурівської міської ради від 11 грудня 1997 року «Про передачу в приватну власність присадибних земельних ділянок громадянам м. Снігурівка».
15. Про надання дозволу ТОВ «ЕВЕРІ» на розробку звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування комплексу з глибокої переробки рослинної сировини із земель промисловості державної власності по вул. Комсомольська, 2/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
16. Про дозвіл на проектно-вишукувальні роботи по газифікації.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 16.02.2012 року

1. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин по Снігурівській міській раді на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням міської ради від 19 травня 2011р. № 24.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
3. Про дозвіл КП «Снігурівська ЖЕК» на списання трактора Т-25.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
4. Про внесення змін до рішення за № 20 ІХ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19.04.2011 р., до рішення № 6 УІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31.01.2011 р. та про продаж у власність ФОП Самойленко С.І. нежитлової будівлі міської лазні та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для комерційного використання (обслуговування будівлі лазні) із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 24 та звіту з експертної грошової оцінки.
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради
5. Про прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення за № 1 ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19.05.2011 р. «Про встановлення розмірів орендної плати при передачі в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель міста».
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради
6. Про внесення доповнень до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2012 рік, затвердженого рішенням за № 3 ХХУІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 25.01.2012 р. «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Снігурівської міської ради на 2012 рік».
Доповідач: Плуговий В.С. – завідуючий відділу з організаційних та
правових питань ради
7.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою ФОП Шевчуком І.Б. для комерційного використання (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 9.
8. Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою ФОП Бєлоконь Е.Є. для комерційного використання (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 109.
9. Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2012 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Толмачову Є.Г. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Красногвардійська, 35, (для оформлення спадщини).
11. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які були надані в приватну власність Іпатовій К.Ю. для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 16, (для оформлення спадщини).
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності Номировського М.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Каховська, 4 (для дарування).
13. Про надання дозволу Снігурівській міській раді Снігурівського району Миколаївської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування адміністративної будівлі з будівлями та спорудами із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 124.
14. Про зняття з контролю попередніх рішень міської ради.
15. Про скасування рішення № 17 ХХХV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 13 жовтня 2008 року «Про надання дозволу громадянину України Шаповалову С.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд».
16. Розгляд клопотання Управління каналів Інгулецької зрошувальної системи.
17. Розгляд заяви громадянина Муравка Д.В.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 14.03.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Про погодження управлінню Пенсійного фонду України у Снігурівському районі застосування до комунального підприємства «Снігурівське житлово-комунальне господарство» норм Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
3.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку громадянину України Кішковському С.В. для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність та не наданих в користування за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Суворова, 114 та передачу її у власність.
4.Про подовження терміну, наданого на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки зі Снігурівською міською радою в рішенні ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року № 13 «Про взяття до відома звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачається до продажу у власність шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Гавриленко Людмилі Федорівні для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106, а, та передачу її у власність».
5.Про надання дозволу ФОП Глазунову О.В. на розробку проекту із землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 141 а.
6.Про надання дозволу громадянину України Луцкіну В.Г. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Шевченка, 23/1.
7.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в спільній власності громадян Тарнавської О.М., Копитіної Л.О., Курган Ю.І., Лазарєвої Є.І. для обслуговування нежитлової будівлі колишнього гуртожитку, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 138 (для дарування).
8.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Галич Г.М. для обслуговування житлового будинку і господарських будівель, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 39 (для оформлення спадщини).
9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться у власності громадянина Базаєва В.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ставкова, 5 (для оформлення дарування).
10.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки громадянину України Мельниченко М.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства по вул. Белінського, 14 в м. Снігурівка Миколаївської області.
11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Кубарі В.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Гагаріна, 145 в м. Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
12.Про надання дозволу ФОП Зарецькій Л.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 «А».
13.Про надання дозволу ФОП Діброву О. С. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 8.
14.Про подовження терміну дії рішення IV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 22 «Про надання дозволу ВАТ «Укрнафта» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для комерційного використання (обслуговування діючої автомобільної заправочної станції) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 87 “а” та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки».
15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право тимчасового користування землею (у тому числі на умовах оренди) ПІІ ТОВ «Миколаїв-Петрол» для обслуговування майнового комплексу нафтобази по зберіганню та реалізації нафтопродуктів по вул. Інгулецька, 12 в м. Снігурівка Миколаївської області.
16. Про внесення змін до заходів по виконанню Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в місті Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
17. Розгляд заяви ФОП Доценко А.В. щодо зміни режиму роботи кафе «Аллєгро».
18.Про доручення міському голові Ларченко О.А. по заключенню угоди соціально-економічного партнерства між Снігурівською міською радою та ТОВ СП «Нібулон» на 2012 рік.
19.Про надання дозволу Снігурівській міській раді на збір матеріалів попереднього погодження місць розташування земельних ділянок під будівництво пунктів доочищення та розливу питної води в місті Снігурівка.
20. Про подовження терміну дії рішення ХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19 травня 2011 року № 17 «Про надання дозволу Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Снігурівської районної ради Миколаївської області на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи № 3, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 55».
21. Різне. Розгляд звернення депутата Снігурівської міської ради Новікова І.А.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 30.03.2012 року

1.Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2.Про дозвіл КП «Снігурівський комунальник» на списання житлового будинку в районі Снігурівського професійного ліцею.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
3.Про прийняття проекту рішення «Про внесення доповнень до рішення
№ 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011р. “Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності –
фізичних осіб на території м. Снігурівка”.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
4. Про внесення доповнень до рішення № 10 ІХ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 19.04.2011р. «Про організацію торгівлі овочами, фруктами та деякими сільськогосподарськими продуктами за адресами: вул. Суворова, 106, вул. Леніна, 106, вул. Жовтнева, 1, вул. Леніна, 66, вул. Суворова, 33, вул. Суворова, 92 (навпроти зупинки маршруток), пл. Б. Хмельницького м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
5.Про розгляд звернення 1-го секретаря Снігурівського районного комітету Комуністичної партії України щодо підняття Червоного Прапору Перемоги на адмінбудівлях міста Снігурівка 9-го Травня на день Перемоги.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
6.Про реалізацію на металобрухт демонтованих по місту Снігурівка
газгольдерів.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
7. Про припинення поховання померлих (закриття) кладовища, що знаходиться по вул.Чайковського в м.Снігурівка.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
8. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Снігурівка Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
9.Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянину України Козлову О.К. по вул. Українська, 8 в м. Снігурівка Миколаївської області.
10.Про надання дозволу громадянину України Вишневському А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Українська, 8.
11. Про внесення змін до пп. 7 п. 1 рішення № 20 ІІІ сесії Снігурівської міської ради 4 скликання від 20 вересня 2002 року «Про надання земельної ділянки у приватну власність гр. Войчишину В.Ф., Вараксі В.Е., Кайдановській Л.В., Лопатньову А.І., Колодяжній К.Д., Хомуленко Л.Г., Потикайло О.П., Потикайло П.М., Шульгі Г.С., Лазар І.Ф., Куксі К.М., Плуговому О.В.» в частині передачі земельної ділянки Потикайло О.П. та Потикайло П.М. по вул. Щорса, 32/4.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Харитонову В.П для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Котляревського, 7.
13. Про надання дозволу громадянці України Шерстюк Л.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 135/1 та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки.
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПАТ «Укрнафта» в довгострокову оренду терміном на 49 років для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування діючої АЗС) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 87 “а”, затвердження витягу з технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Снігурівка та передачу її в оренду.
15. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась в приватній власності гр. Костогриз Н.А. для ведення особистого підсобного господарства в межах території м. Снігурівка по вул. Горького, 29 Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області (для оформлення спадщини).
16. Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась в приватній власності гр. Кухтєй І.К. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, пров. Горького, 6 (для оформлення спадщини).
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність Косолапову О.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку і господарчих будівель яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жуковського, 20 (для оформлення спадщини).
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка була надана в приватну власність громадянці Туз А.Й. для обслуговування жилого будинку, яка розташована за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 22 (для оформлення спадщини).
19. Про затвердження розрахунків з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходились в приватній власності гр. Желнарського В.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого підсобного господарства за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Набережна, 56 (для оформлення спадщини).
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Петровській М.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Енгельса, 35 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу її у власність.
21. Про встановлення орендної плати за земельні ділянки для обслуговування майнових комплексів ППВТФ «Агро-Ленд» за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 4, вул. Леніна, 4б, вул. Виноградна, 21.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною ділянкою на умовах оренди (строком на 10 років) ТОВ «ГК «Содружество» для обслуговування автомобільного газозаправного пункту із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 12 «в», затвердження розрахунку з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.
23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Жигалко О.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 79/1.
24. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Корсаковій А.Ю. у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Коцюбинського, 32 в м. Снігурівка Миколаївської області.
25. Про внесення змін до рішення ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року № 13 «Про взяття до відома звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, яка передбачається до продажу у власність шляхом викупу фізичній особі-підприємцю Гавриленко Людмилі Федорівні для комерційного використання (обслуговування торгівельного павільйону) за адресою: Миколаївська область, Снігурівський район, м. Снігурівка, вул. Суворова, 106, а та передачу її у власність».
26. Про внесення змін до рішення ХХVIII позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 14 березня 2012 року № 12 «Про надання дозволу ФОП Зарецькій Л.Г. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 33 «А».
27. Про внесення змін до рішення LIV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 16 грудня 2009 року № 24 «Про надання дозволу громадянці України Штогріній Є.С. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Виноградна, 10/2 м. Снігурівка».
28.Про надання (чи відмова) дозволу громадянці України Лебедєвій К.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 37 «Е» та звіту з експертної грошової оцінки.
29.Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 20.04.2012 року

1. Про затвердження Програми підтримки малого підприємництва в м. Снігурівка на 2012 – 2013 роки.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
2. Про затвердження заходів по виконанню Програми підтримки малого підприємництва в м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
3. Про затвердження Порядку пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Снігурівка.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Романюк М.В. – головний бухгалтер
5. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою комунальному підприємству «Миколаївське міжміське бюро технічної інвентаризації» для іншого громадського використання (обслуговування адміністративної будівлі) із земель загального користування державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурвка, вул. Щорса, 6 та передачу її в постійне користування.
6.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянина України Лобачева П.Г. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 82 та передачу її у власність.
7.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянина України Татарова О.С. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 84 та передачу її у власність.
8.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Хижняк О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови по вул. Енгельса, 74/1 в м. Снігурівка Миколаївської області.
9.Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянці України Ткаченко Н.Г. по вул. Грушевського, 21 в м. Снігурівка Миколаївської області.
10. Про надання дозволу громадянці України Арушанян А.А. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 21.
11.Про надання дозволу громадянину України Вороніну О.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Піонерська, 86.
12.Про надання дозволу громадянину України Войтович О.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Горького, 57.
13.Про надання дозволу Снігурівській районній гімназії на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування будівлі Снігурівської районної гімназії з господарськими будівлями та спорудами із земель громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, пров. Шкільний, 14.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою Снігурівській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів для обслуговування будівлі загальноосвітньої школи № 3 І-ІІІ ступенів, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не наданих у власність або в користування в м. Снігурівка по вул. Чайковського, 55 Снігурівського району Миколаївської області.
15.Про надання дозволу громадянину України Кастранець В.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 12.
16.Про передачу у власність шляхом викупу ТОВ «ЕВЕРІ» земельної ділянки для будівництва та обслуговування комплексу з глибокої переробки рослинної сировини із земель промисловості за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Комсомольська, 2/1.
17.Про затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходилась в приватній власності гр. Косован Г.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 21 (для оформлення спадщини).
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гоник О.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Південна, 2 «б» .
19.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Гонику І.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Південна, 2 «г».
20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гоник І.Д. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Південна, 2 «в».
21. Про дозвіл КП «Снігурівський комунальник» на демонтаж та списання обладнання та металевих конструкцій ЛОС.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови
22. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 22.05.2012 року

1. Про внесення змін та доповнень до додатку № 1 «Структура виконавчого апарату Снігурівської міської ради» до рішення № 2 ХХV сесії міської ради 6 скликання «Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради» від 10.01.2012 р.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
2. Про преміювання міського голови Ларченко О.А.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
3.Розгляд звернення Снігурівської районної спілки воїнів-інтернаціоналістів про присвоєння скверу, що знаходиться по вул. Суворова в м. Снігурівка, імені «Воїнів – інтернаціоналістів».
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
5. Про внесення доповнень до рішення № 27 ХХІV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29.12.2011 р. «Про встановлення ставок єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
6. Про прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення № 8 VІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 31 січня 2011 року «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
7. Про участь міської ради у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
8. Земельні питання.
Доповідач: Майборода ЮБ.В. – спеціаліст землевпорядник
Про розгляд питання стосовно затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Шаповалову О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Снігурівка, вул. Чайковського, 15, Снігурівського району Миколаївської області.
9.Про надання дозволу Бойко І.В. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївської обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 48.
10.Про скасування рішення ХП позачергової сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 14 лютого 2007 року № 33 «Про погодження матеріалів попереднього вибору та надання ПП Селівановій Т.Д. дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для комерційного використання розміщення стаціонарного торгівельного кіоску».
11. Про розгляд питання щодо самовільного будівництва та користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів Булахом О.Л. біля кооперативного гаражу «Перемога» в м. Снігурівка Миколаївської області.
12.Про внесення доповнень до переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2012 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради, затвердженого рішенням № 9 ХХVIІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 16 лютого 2012 року «Про затвердження переліку земельних ділянок, які передбачені для передачі у власність шляхом викупу у 2012 році, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна в межах території Снігурівської міської ради».
13.Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Діброву О.С. у власність шляхом викупу із земель житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Суворова, 8 м. Снігурівка Миколаївської обл., звіту про експертну грошову оцінку даної земельної ділянки та передачу її у власність.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Поет Л.І. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. І.Франко, 5 та передачу її у власність.
15. Про надання дозволу Снігурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування нежитлової будівлі Снігурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 та її господарських споруд із земель громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 138.
16. Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянину України Рендюк О.В. по вул. Жовтневій, 144 в м. Снігурівка та надання дозволу громадянину України Рендюк О.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 144.
17. Про надання дозволу громадянину України Плотнікову А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Набережна, 2а.
18. Про внесення змін до рішення № 28 ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року «Про надання дозволу гр. Олійник О.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі (майстерні) із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 5, та звіту з експертної грошової оцінки».
19. Про внесення змін до рішення № 29 ХХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 29 листопада 2011 року «Про надання дозволу гр. Олійник Т.Ф. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для обслуговування нежитлової будівлі (ангару) із земель населених пунктів в межах території Снігурівської міської ради за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 8 та звіту з експертної грошової оцінки».
20. Про скасування рішення виконкому Снігурівської міської ради «О предоставлении земельных участков и разрешении строительства индивидуальных жилых домов в г. Снигиревка микрорайона «Ромашка» в частині передачі земельної ділянки по вул. Грушевського, 25 в м. Снігурівка Садовому С.М.
21. Про надання дозволу громадянину України Чабан І.І. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 25.
22. Про встановлення орендної плати ФОП Ануфрієвій Л.Г. на земельну ділянку для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі магазину «Агат») за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 40 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
23. Про встановлення орендної плати ФОП Мяснікову В.О. на земельну ділянку для обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі магазину «Зеніт») за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 12 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
24. Про встановлення орендної плати громадянину України Олійник О.В. на земельну ділянку для обслуговування нежитлової будівлі (виробничий двір) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 5 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
25. Про встановлення орендної плати громадянці України Олійник Т.Ф. на земельну ділянку для обслуговування нежитлової будівлі (виробничий двір) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Польова, 8 та передачу даної земельної ділянки в оренду.
26.Про припинення дії договору оренди землі Бамбосовій Н.В. для комерційного використання за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 63.
27.Про встановлення орендної плати ФОП Поскрипка Т.В. на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (комерційне використання) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61 «А» та передачу даної земельної ділянки в оренду.
28.Про надання дозволу ФОП Поскрипка Т.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 20 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 61 «А» та технічної документації з нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.
29. Про встановлення орендної плати громадянці України Мороз Н.Ю. на земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 46а та передачу даної земельної ділянки в оренду.
30. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 8.06.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
2.Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, на які не розроблена документація із землеустрою при передачі в оренду земельних ділянок із земель міста Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
3.Про доручення Снігурівському міському голові укладання договорів оренди на земельні ділянки відповідно до рішення ХХХІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 08.06.2012 року № 2 «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки, на які не розроблена документація із землеустрою, при передачі в оренду земельних ділянок із земель міста Снігурівка Снігурівського району Миколаївської області».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови.
4. Про проведення передачі основних фондів та активів від КП «Снігурівська ЖЕК» та від КП «Снігурівський комунальник» до міської ради та їх передачу до КП «Снігурівський благоустрій» та створення комісії по проведенню передачі основних фондів.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
5. Про внесення змін до Статуту КП «Снігурівський комунальник».
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
6. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Бондар Л.В. в довгострокову оренду строком на 49 років для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств іншої промисловості (обслуговування майнового комплексу маслоцеху) із земель промисловості державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Суворова, 10/2, затвердження розрахунку нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки та передачу її в оренду.
7.Про надання дозволу ПАТ «Миколаївобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії із земель енергетики державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Некрасова, 137/1.
8.Про внесення змін до рішення ХХІХ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 30.03.2012 року «Про встановлення орендної плати та надання дозволу громадянці України Лебедєвій К.П. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Спартака, 37 «Е» та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки».
9.Про внесення змін до рішення ХХVII сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 16.02.2012 року № 7 «Про встановлення орендної плати за користування земельною ділянкою ФОП Шевчуком І.Б. для комерційного використання (обслуговування будівлі магазину) за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Виноградна, 9».
10.Про внесення змін до рішення ХХV сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 10.01.2012 року № 9 «Про надання дозволу ТОВ «ПФГ Украгромет» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та обслуговування майнового комплексу із земель промисловості за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Інгулецька, 10 а та звіту з експертної грошової оцінки».
11.Про надання дозволу громадянину України Мойсєєв Є.Г. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, провулок Новий, 8.
12.Про скасування рішення ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 22 травня 2012 року № 11 «Про розгляд питання щодо самовільного будівництва та користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів Булахом О.Л. біля кооперативного гаражу «Перемога» в м. Снігурівка Миколаївської області».
13.Про скасування рішення ХХVІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 16 лютого 2012 року № 17 «Про доручення Снігурівському міському голові заключення тимчасового договору оренди на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з ФОП Муравка Д.В. в межах території Снігурівської міської ради Снігурівського району Миколаївської області.
14.Про надання дозволу громадянці України Мороз Н.Ю. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в довгострокову оренду терміном на 10 років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови державної власності за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Пархоменка, 46а.
15. Про надання дозволу громадянці України Мороз О.Г. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови, не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Горького, 52.
16. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 18.06.2012 року

1. Розгляд заяв ФОП Доценко А.В., ФОП Мазур О.Ю. щодо погодження режиму роботи бару « Алегро» та бару «НАШ».
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.
2. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради.
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.

3. Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Румега Ю.Ф. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, пров. 30 років Перемоги,4/1.

4. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 26.06.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради.
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.

2. Про внесення змін до рішення №8 УІ сесії Снігурівської міської ради 6 скликання «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території м. Снігурівка».
Доповідач: Катков Олександр Миколайович – перший заступник міського голови.

3. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 13.07.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
2. Про проведення передачі основних фондів та активів від Снігурівської міської ради до КП «Снігурівський благоустрій» та створення комісії по проведенню передачі основних фондів.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
3.Про прийняття в комунальну власність Снігурівської міської ради автомашини RENAULT DUSTER.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради.
4. Про внесення доповнень до Програми соціально – економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням № 3 ІV сесії міської ради 6 скликання від 28.12.2010 р.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
5.Про внесення доповнень до заходів по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Снігурівка на 2012 рік.
Доповідач: Бойко П.В. – заступник міського голови.
6.Земельні питання.
Доповідач: Майборода Ю.В. – спеціаліст землевпорядник.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці України Молдован Л.І. у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Калініна, 4 «а».
7.Про скасування п.п. 1.18 рішення виконавчого комітету Снігурівської міської ради від 20.08.1997 року № 233 та надання дозволу громадянам України Буряку В.П. та Громовій Л.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державних актів на право спільної часткової власності на земельні ділянки по ½ кожному для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та для ведення садівництва із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чапаєва, 37.
8.Про надання дозволу громадянці України Синюк А.Я. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 117/2.
9.Про надання дозволу територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Миколаївській області на розробку проекту із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування установи та її господарських споруд із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Леніна, 121.
10.Про надання дозволу територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Миколаївській області на розробку проекту із землеустрою щодо складання державного акта на право постійного користування земельною ділянкою для обслуговування установи та її господарських споруд із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Плієва, 69.
11.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянину України Шаповалову О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Снігурівка, вул. Чайковського, 15, Снігурівського району Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки у власність.
12.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки Ткач В.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Набережній, 19 в м. Снігурівка Миколаївської області та передачу даної земельної ділянки у власність.
13.Про надання дозволу громадянину України Герасименко М.С. на розробку проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 66/1 та звіту з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки.
14.Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 10.08.2012 року

1. Про внесення змін до бюджету Снігурівської міської ради на 2012 рік.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
2. Земельні питання.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
Про внесення змін до рішення № 13 ХХХІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 22.05.2012 р. «Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Діброву О.С. у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі із земель житлової та громадської забудови по вул. Суворова, 8 в м. Снігурівка Миколаївської області, взяття до відома звіту про експертну грошову оцінку даної земельної ділянки та передачу її у власність».
3. Про надання дозволу громадянину України М’яснікову В.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 10.
4. Про надання дозволу громадянам України Чернюк Я.В., Чернюк О.Я., Чернюк Л.Ю. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку по 1/3 кожному для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Калініна, 7.
5. Про надання дозволу громадянину України Караченцеву Є.Д. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 9.
6. Про надання дозволу громадянці України Семенюк О.П. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ставкова, 37.
7. Про подовження терміну дії рішення ХІV позачергової сесії Снігурівської міської ради 6 скликання від 02 вересня 2011 року № 15 «Про надання дозволу громадянці України Ревейчук Н.О. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання державного акту на право власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Мічуріна, 43».
8. Про скасування рішення LIV сесії Снігурівської міської ради 5 скликання від 16 грудня 2009 року № 61 та надання дозволу громадянину України Костюк Ю.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 34.
9. Про надання дозволу громадянці України Копитіній Т.М. на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Грушевського, 23.
10. Про припинення права довічного успадковуваного володіння землею громадянці України Міхеєвій Т.М. по вул. Тіниста, 4 в м. Снігурівка Миколаївської області.
11. Про надання дозволу громадянці України Міхеєвій Т.М. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 4.
12. Про надання дозволу громадянці України Каращук Н.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, провулок Червоноармійський, 8.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку громадянці України Гаращенко О.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд по вул. Леніна, 163 в м. Снігурівка Миколаївської області.
14. Про надання дозволу громадянці України Караченцевій Л.А. на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Тіниста, 7.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Пахольчишиній С.М. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності, не переданих у власність або не наданих в користування, за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Жовтнева, 70.
16. Про надання дозволу Головному управлінню юстиції у Миколаївській області на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади (будівлі РАЦСУ) із земель громадської забудови за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Чайковського, 61.
17. Про надання дозволу Снігурівському професійному ліцею на розробку проекту із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право постійного користування земельною ділянкою для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти Снігурівського професійного ліцею із земель громадської забудови не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Широка, 1.
18. Про надання дозволу громадянам України Цалко О.І. та Єрошенко Т.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право спільної часткової власності на земельну ділянку (3/8 частки Цалко О.І. та 5/8 Єрошенко Т.І.) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 29.
19. Про надання дозволу громадянину України Тройно І.І. на розробку технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд із земель житлової та громадської забудови державної власності не переданих у власність і не наданих у користування за адресою: Миколаївська обл., м. Снігурівка, вул. Ватутіна, 18.
20. Різне.

Порядок денний засідання постійних
депутатських комісій 16.08.2012 року

1. Про доручення Снігурівському міському голові укладання строкового договору суперфіцію на земельну ділянку в користування з Управлінням капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації для реалізації проекту будівництва «Газифікація м. Снігурівка Миколаївської області» в межах м. Снігурівка.
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
2. Про затвердження проекту будівництва «Газифікація м. Снігурівка Миколаївської області».
Доповідач: Катков О.М. – перший заступник міського голови
3. Про затвердження списку присяжних Снігурівського районного суду Миколаївської області.
Доповідач: Андрющенко Т.Г. – секретар міської ради
4. Різне.