Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

PostHeaderIcon діяльність5

Наприкінці листопада – початку грудня 2012-го року спеціалістами Центру правової допомоги в м. Снігурівка, який працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» спільно зі Снігурівською районною організацією Союзу організацій інвалідів України та Снігурівською міською радою проведено ряд заходів, присвячених Міжнародному Дню інваліда, який відзначався 3 грудня.
Снігурівською районною організацією Союзу організацій інвалідів України було залучено низку соціальних партнерів, які допомогли в організації вищезазначених заходів. Снігурівська міська рада, Снігурівська райдержадміністрація та райрада, управління пенсійного фонду у Снігурівському районі, Снігурівський районний центр зайнятості,  Управління праці та соціального захисту населення, приватні підприємці міста виявились небайдужими до долі та життя людей з обмеженими можливостями.
28 листопада в приміщенні Територіального центру Управління праці та соціального захисту населення Снігурівської РДА було проведено святковий захід, на якому особи, що мають вади та проблеми зі здоров’ям, мали змогу продемонструвати власні таланти. Свято розпочалося з виставки робіт інвалідів, на якій були представлені: вишивки, малюнки, вироби з бісеру та багато іншого.

Однак це були далеко не всі прояви їхніх творчих здібностей, так як в подальшому концерт був представлений номерами, які виконували люди з обмеженими можливостями: пісні, танці, читання віршів та гуморесок, виконання сценок дуже сподобалося всім присутнім.

Виконання пісні «Лаванда» Надії Орлової

Особливо вразила пісня «Мамонтенок» у виконанні братів Мул Єгора та Максима, які хворі на ДЦП.

3 грудня відбулось свято для дітей інвалідів, які відвідують дитячий реабілітаційний центр «Журавлик». Дітей привітали представники владних органів і соціальні партнери та подарували подарунки.

Привітання заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Снігурівської РДА Людмили Овчар

В свою чергу дітлахи віддячили присутнім своєю увагою, виконавши пісні і танці, а наприкінці подарували всім гостям виготовлені власноруч зірочки, запропонувавши загадати бажання та розмістити їх на уявному небі.

Свою вдячність висловили і батьки, діти яких відвідують реабілітаційний центр та подякували за те, що їх діти не залишаються поза увагою та про них згадують не лише в цей день.


Представники батьківського комітету реабілітаційного центру «Журавлик»

PostHeaderIcon Діяльність3

В середині вересня працівники Снігурівського Центру правової допомоги провели першу робочу зустріч із представниками органів місцевого самоврядування – Снігурівським міським головою Олександром Ларченком, його першим заступником Олександром Катковим, юристом міськради В’ячеславом Плуговим та керівниками комунальних підпиємств Валентиною Бартковською – КП «Снігурівська ЖЕК» й Вікторією Карпенко – КП «Снігурівський благоустрій».

 

Керівником проекту А.Г. Зимою озвучено перелік найактуальніших питань, з якими за останні три місяці звертались мешканці Снігурівки. Виявилось, що у багатьох людей схожі проблеми: не можуть оформити право власності на земельну ділянку через процедурні складнощі; втратили документи, що підтверджують право власності на майно і не можуть їх відновити. Звертались і схвильовані за стан дахів своїх осель, бо сухі дерева й гілки ось-ось пошкодять крівлю. Учасники робочої зустрічі дійшли згоди, що багато із названих проблем можна вирішити швидко у співпраці Центру з органами місцевого самоврядування та керівниками житлово-комунальних підприємств Снігурівки. Визначили шляхи їх вирішення.
Надалі працівники Центру планують проводити подібні робочі зустрічі щомісяця аби спільними зусиллями системно вирішувати типові проблеми.

PostHeaderIcon Діяльність центру 4

14 листопада 2012 року в приміщенні Снігурівської міської ради пройшло публічне обговорення проміжних результатів роботи Центру правової допомоги, що створений та працює за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

У зустрічі прийняли участь працівники міської ради, представники Снігурівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, члени Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України та журналісти районної газети «Вісті Снігурівщини» (8 чол) (3 представники Снігурівської міської ради, 3 представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, члени громадської організації).

Запрошеним була доведена інформація, стосовно загальної роботи Центру, виділено найважливіші та найактуальніші питання, які найбільш турбують мешканців не лише міста, а й усього Снігурівського району.

Спеціаліст міської ради по роботі з молоддю та спорту Ірина Карабут доповіла про ситуацію в місті стосовно проблемних сімей та сімей, які виховують 3-х і більше дітей. Як виявилося дана категорія населення найчастіше звертається до Центру правової допомоги із проблемами вирішення питань соціального забезпечення (оформлення субсидій, надання матеріальної допомоги).

Керівником Снігурівської районної організації Союзу організацій інвалідів України було запропоновано організувати виїзні прийоми по місту в сім’ї, де проживають діти інваліди, адже навіть якщо люди і знають про роботу Центру то не завжди наважуються зателефонувати або відвідати його. А як відомо дана категорія найбільш вразлива та потребує допомоги.

Даний захід вирішено провести протягом грудня місяця та приурочити до всесвітнього Дня інваліда.