Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

PostHeaderIcon Святкування Дня Незалежності України в ЗДО № 3 «Ромашка»

Зібрались друзі – он як їх багато!

Усіх з’єднало й привело сюди

День Незалежності – велике свято!

День Незалежності – велике свято! Наша рідна Батьківщина –Україна святкує 27 років своєї Незалежності. Традиційно, наприкінці серпня, у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбуваються заходи, присвячені цій знаменній даті.

Цьогоріч до Дня Незалежності України вихователь Ігнатченко Н.В., музичний керівник  Біла Л.О. й вихованці старшої групи «Дзвоники» підготували незабутнє дійство «Рідна державо, ми діти твої!».                    Веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих, яскраво та зі смаком прикрашена святкова зала, прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій задавали урочистий, святковий, піднесений настрій. Виступи дітей: пісні, поезії, таночки, ігри щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо несли у собі яскравий позитив – любов до рідної України.

Цей день став особливим і для дорослих, і для юних громадян молодої держави, що ствердив патріотичні почуття й надав міцний заряд позитивних емоцій і віру у краще майбуття.

Хай із кожним днем міцніє Україна,

Своє коріння, діти, збережіть.

Нехай у серці кожної дитини

Про Україну пісня зазвучить!

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ДНЗ № 3

м.Снігурівка

PostHeaderIcon Міні – музей «Бабусина лялька»

З метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного та національного світогляду, формування життєвої компетентності в групі «Віночок» (вихователь Огородник Н.Л.) до свята Незалежності України було  створено міні – музей: «Бабусина лялька».
Мета його створення – ознайомлення дітей з історією країни на прикладі народної іграшки, виховання інтересу до народних промислів, розвиток уяви, художнього смаку, моторики рук.

         У музеї дітям розповідають про традиції у використанні ляльок, особливості їх виготовлення, читають билини, перекази, казки. Граючи з різними ляльками дошкільнята відчувають минуле, уявляють як грали їхні бабусі. Знову і знову поринають у світ історії та мистецтва, переглядаючи музейні експонати, повторно отримують позитивні враження.
Діти мають можливість брати вироби у руки, розглядати їх, обстежувати тактильно, а також переставляти на інше місце, створювати власні експозиції. У звичайному музеї дитина – лише пасивний споглядач, а тут вона – співавтор.

Приходьте до нас у дитячий садок і наші діти захоплено розкажуть про свій  міні-музей.

 

                                                           Вихователь ДНЗ №7    Огородник Н.Л.

PostHeaderIcon

 Величне та патріотичне свято «Рідна моя Україно, земле люба та єдина» відбулося у дошкільному навчальному закладі №7 до річниці Незалежності нашої держави. За допомогою  урочистих віршів, народних таночків, відеофільму, ліричних пісень, конкурсів дошкільники  та педагоги закладу Мись С.Л., Івахів І.В., Гамза І.А. показали свою любов до рідної країни, велич та красу, неповторність та особливість нашої Батьківщини, бажали країні миру, процвітання та добробуту.

                                                       Вихователь-методист Слободянюк Н.О.

PostHeaderIcon День незалежності в ДНЗ № 2

Педагоги ДНЗ №2  прагнуть виховати маленьких громадян патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі. Цьому сприяють яскраві свята, які готуються і проводяться разом з родинами вихованців.
До святкування 27 річниці Дня незалежності України  22 серпня в ДНЗ №2 пройшло свято до  Дня Незалежності України.
Діти старшої групи  (вихователь Кобченко О.А. та муз. керівник Кряквіна Л.С.) створили справжній концерт «Ми діти твої, Україно!» для дітей молодшого, середнього віку та батьків.

Звучав гімн України, українські народні пісні, ігри – забави, хороводи, таночки.

А закінчилось дійство словами ведучої:

    Хай із кожним днем міцніє Україна,
Своє коріння, діти, збережіть.
Нехай у серці кожної дитини
Про Україну пісня зазвучить!

Л.Бенько

вихователь-методист

ДНЗ № 2, м.Снігурівка

PostHeaderIcon «Кольоровий тиждень» в ЗДО №3 «Ромашка»

Колір супроводжує нас всюди з самого народження. Кольори зцілюють, змінюють настрій і внутрішній стан, змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися, заспокоюють.

Зважаючи на зазначене,   у закладі  дошкільної  освіти № 3  «Ромашка» вихователі Бєлогубова С.В., Короленко О.С., Устінова І.В., Александрова Н.В. організували та провели для вихованців Кольоровий тиждень.

Кожен день відповідав певному кольору: понеділок – синій день, вівторок – зелений, середа – червоний, четвер – жовтий, п’ятниця – різнокольоровий. Педагогами щодня проводилися бесіди про кольори, виконувалися вправи,організовувалися різноманітні дидактичні та словесні ігри, ігри з геометричними фігурами, опрацьовувалися вірші, казки, оповідання, створювалися аплікації і малюнки.

Батьки із задоволенням підтримали ідею проведення Кольорового тижня та вдягали діточок в одяг певного кольору,  а вихователі  прикрашали групи кульками та стрічками відповідно до кольору дня.

Кольоровий тиждень пройшов весело й цікаво та надовго запам’ятався дітлахам, батькам, педагогам.

Літній оздоровчий період для дошкільнят триває…

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ДНЗ № 3

м. Снігурівка

PostHeaderIcon

      Доводимо до відома населення міста Снігурівка інформацію про меню харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та наводимо приклади зразків харчової продукції, яка на сьогодні постачається в ДНЗ міста

PostHeaderIcon Театр в житті дитини

        Розвивати творчі здібності дітей – одне із завдань педагогів. Сприяє цьому театралізована діяльність. Гра драматизація дуже впливає на мову дитини. Дитина засвоює багатства рідної мови, його виражальні засоби, використовує різні інтонації, що відповідають характеру героїв і вчинків, намагається говорити чітко, щоб його всі зрозуміли. Формуючи предметне середовище для самостійної театрально-ігрової діяльності, вихователі врахували  рівень підготовленості дітей до участі в ній, продумали  можливі форми її здійснення, театральний ігровий матеріал (персонажі, елементи декорацій), які покликані збуджувати у дошкільників бажання гратися.

          Саме тому 02.08.2018р. діти молодшої групи запросили вихованців групи раннього віку на драматизацію казки “Солом’яний бичок”, яку вони підготували разом з вихователем Огородник Н.Л.,Михайлюченко Н.П.

          Діти із задоволенням виконували ролі казкових персонажів. В нагороду від вдячних глядачів отримали бурхливі оплески.

PostHeaderIcon Жовтого кольору всюди багато: жовте сонечко, жовті малята

       Свято в дитячому садку це завжди казка, сповнене позитивними емоціями та яскравими кольорами в якій діти стають маленькими творцями добра й краси. Під час проведення  свята «Жовтого кольору» в групі раннього віку були використані  елементи кольоротерапії, як методики покращення здоров’я за допомогою кольорів, педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності та креативності. Діти із задоволенням провели це свято – грали в рухливі  ігри із Сонячним промінчиком, допомагали йому  з нескладними завданнями.

вихователь групи раннього віку ДНЗ №7 Зеленець С.В.

PostHeaderIcon «Олімпійський день» у садочку «Ромашка»

Одне з найважливіших для дитини рухів – біг. Уміння бігати швидко і вправно допомагає дитині успішно брати участь у рухливих іграх, естафетах, спортивних вправах, змаганнях.

Днями у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбулося незабутнє спортивне свято «Олімпійський день», підготовлене вихователями Бєлогубовою С.В. та Короленко О.С.

 Дошкільнята середньої групи  «Сонечко» брали участь у різних конкурсах:  змагалися в естафеті з м’ячами,  обручами, грали у рухливі ігри. А родзинкою свята був візит кореспондентки з місцевої газети (вихователь Александрова Н.В.), яка допомагала малечі долати перешкоди.

Сяючі очі та усміхнені обличчя малюків підтвердили високий емоційно-піднесений рівень свята.

Маленькі олімпійці отримали  пам’ятні нагороди  та масу позитивних емоцій. Змогли перевірити свої фізичні можливості та ще раз пересвідчитись у необхідності дружити зі спортом.

Учасники, глядачі, батьки отримали заряд бадьорості та гарний настрій.

 

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ДНЗ № 3

м.Снігурівка

PostHeaderIcon Подорож повітряної кульки

Під час свята «Подорож повітряної кульки»  усі дітки із задоволенням співали пісні, розфарбовували повітряні кульки у різні кольори, танцювали та ділилися кульками з іншими. Завітав до вихованців і Карлсон, який розважав малят іграми та загадками, а на завершення свята дітлахів чекали подарунки.  Під час заходу  присутні отримали позитивний настрій та яскраві емоції.

вихователь молодшої Б групи ДНЗ №7 Огородник Н.Л.