Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

PostHeaderIcon Міні – музей «Бабусина лялька»

З метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного та національного світогляду, формування життєвої компетентності в групі «Віночок» (вихователь Огородник Н.Л.) до свята Незалежності України було  створено міні – музей: «Бабусина лялька».
Мета його створення – ознайомлення дітей з історією країни на прикладі народної іграшки, виховання інтересу до народних промислів, розвиток уяви, художнього смаку, моторики рук.

         У музеї дітям розповідають про традиції у використанні ляльок, особливості їх виготовлення, читають билини, перекази, казки. Граючи з різними ляльками дошкільнята відчувають минуле, уявляють як грали їхні бабусі. Знову і знову поринають у світ історії та мистецтва, переглядаючи музейні експонати, повторно отримують позитивні враження.
Діти мають можливість брати вироби у руки, розглядати їх, обстежувати тактильно, а також переставляти на інше місце, створювати власні експозиції. У звичайному музеї дитина – лише пасивний споглядач, а тут вона – співавтор.

Приходьте до нас у дитячий садок і наші діти захоплено розкажуть про свій  міні-музей.

 

                                                           Вихователь ДНЗ №7    Огородник Н.Л.

PostHeaderIcon

 Величне та патріотичне свято «Рідна моя Україно, земле люба та єдина» відбулося у дошкільному навчальному закладі №7 до річниці Незалежності нашої держави. За допомогою  урочистих віршів, народних таночків, відеофільму, ліричних пісень, конкурсів дошкільники  та педагоги закладу Мись С.Л., Івахів І.В., Гамза І.А. показали свою любов до рідної країни, велич та красу, неповторність та особливість нашої Батьківщини, бажали країні миру, процвітання та добробуту.

                                                       Вихователь-методист Слободянюк Н.О.

PostHeaderIcon Театр в житті дитини

        Розвивати творчі здібності дітей – одне із завдань педагогів. Сприяє цьому театралізована діяльність. Гра драматизація дуже впливає на мову дитини. Дитина засвоює багатства рідної мови, його виражальні засоби, використовує різні інтонації, що відповідають характеру героїв і вчинків, намагається говорити чітко, щоб його всі зрозуміли. Формуючи предметне середовище для самостійної театрально-ігрової діяльності, вихователі врахували  рівень підготовленості дітей до участі в ній, продумали  можливі форми її здійснення, театральний ігровий матеріал (персонажі, елементи декорацій), які покликані збуджувати у дошкільників бажання гратися.

          Саме тому 02.08.2018р. діти молодшої групи запросили вихованців групи раннього віку на драматизацію казки “Солом’яний бичок”, яку вони підготували разом з вихователем Огородник Н.Л.,Михайлюченко Н.П.

          Діти із задоволенням виконували ролі казкових персонажів. В нагороду від вдячних глядачів отримали бурхливі оплески.

PostHeaderIcon Жовтого кольору всюди багато: жовте сонечко, жовті малята

       Свято в дитячому садку це завжди казка, сповнене позитивними емоціями та яскравими кольорами в якій діти стають маленькими творцями добра й краси. Під час проведення  свята «Жовтого кольору» в групі раннього віку були використані  елементи кольоротерапії, як методики покращення здоров’я за допомогою кольорів, педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності та креативності. Діти із задоволенням провели це свято – грали в рухливі  ігри із Сонячним промінчиком, допомагали йому  з нескладними завданнями.

вихователь групи раннього віку ДНЗ №7 Зеленець С.В.

PostHeaderIcon Подорож повітряної кульки

Під час свята «Подорож повітряної кульки»  усі дітки із задоволенням співали пісні, розфарбовували повітряні кульки у різні кольори, танцювали та ділилися кульками з іншими. Завітав до вихованців і Карлсон, який розважав малят іграми та загадками, а на завершення свята дітлахів чекали подарунки.  Під час заходу  присутні отримали позитивний настрій та яскраві емоції.

вихователь молодшої Б групи ДНЗ №7 Огородник Н.Л.

 

PostHeaderIcon Свято квітів «Кольорове літо – квітнуть в лузі квіти»

     Літо – найчарівніша пора для дитячого відпочинку та позитивних емоцій. Саме така була мета свята в дошкільному закладі №7 на тему «Кольорове літо – квітнуть в лузі квіти», яке підготували  Огородник Н.Л., Троян Н.В., Жданова Н.С. для дітей молодшої групи.

     На один день дітлахи поринули у чудову квіткову казку. Розмаїття квітів втілилося в чудові та цікаві композиції, веселі ігри та змістовні вірші. Фантазії дітей не було меж. Всі присутні отримали безліч гарних емоцій та незабутніх вражень.

PostHeaderIcon

Міжнародному  Дню собак  був присвячений день у дошкільному навчальному закладі №7.  Зранку діти розважались на святі, де діти середньої групи під керівництвом вихователя Бучко С.І. у гарних костюмах долматинців намагались донести до малюків, наскільки собаки можуть бути розумними, відданими та сміливими. А  у другій половині дня на малюків чекав цікавий сюрприз – виставка собак, на якій дошкільники познайомились із різними породами собак, тонкощами дресирування та можливостями братів наших менших.  День був  захоплюючим, цікавим, повчальним та незабутнім.

                                                         Вихователь-методист Слободянюк Н.О.

PostHeaderIcon Маленька «Міс фея»

Чарівне та гарне свято відбулося у дошкільному навчальному закладі №7 «Міс Фея». Прекрасні  маленькі феї молодшої групи під керівництвом вихователя Постної Т.К., помічника вихователя Мільковської Н.В., музичного керівника Мись С.Л.  продемонстрували свої вміння у співах, танцях, декламуванні віршів, а справжні джентльмени  їм за допомогою квітів, подарунків та пісень показували свою повагу та прихильність.

                                                                                                                                                   Музичний керівник Мись С.Л.

PostHeaderIcon Звіт керівника ДНЗ №7

У дошкільному навчальному закладі №7 відбулися загальні збори, на яких було заслухано звіт завідувача дошкільним навчальним закладом Лєвшової Ольги Володимирівни «Про роботу керівника дошкільного навчального закладу №7 (ясла-садок) Снігурівської міської ради у 2017/2018 навчальному році», на яких завідувач детально проінформувала присутніх про вжиті заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу;  соціального захисту, збереження та зміцнення здоров’я вихованців та працівників» впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, спільну роботу з батьківським комітетом, виконання Закону України «Про звернення громадян» тощо. Батьки мали змогу ознайомитись також із фотозвітом та виставкою інноваційних дидактичних матеріалів.  За результатами голосування роботу керівника дошкільного закладу визнано задовільною.

                                                                       Вихователь-методист  ДНЗ №7 Слободянюк Н.О.

PostHeaderIcon День захисту дітей. Подаруємо дітям посмішку:)

День захисту дітей – то веселкове сонячне літо, наповнене радістю, цікавими іграми, зустрічами з казковими героями, справжніми друзями, це турбота про здоров’я і добробут малечі.

В закладі дошкільної освіти № 7  цього дня весело, змістовно і відпочили, і позмагалися, і погралися наші малюки! Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від свята.