Травень 2019
« Сер

PostHeaderIcon

З метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її культурного та національного світогляду, формування життєвої компетентності в групі «Віночок» (вихователь Огородник Н.Л.) до свята Незалежності України було  створено міні – музей: «Бабусина лялька».
Мета його створення – ознайомлення дітей з історією країни на прикладі народної іграшки, виховання інтересу до народних промислів, розвиток уяви, художнього смаку, моторики рук.

У музеї дітям розповідають про традиції у використанні ляльок, особливості їх виготовлення, читають билини, перекази, казки. Граючи з різними ляльками дошкільнята відчувають минуле, уявляють як грали їхні бабусі. Знову і знову поринають у світ історії та мистецтва, переглядаючи музейні експонати, повторно отримують позитивні враження.
Діти мають можливість брати вироби у руки, розглядати їх, обстежувати тактильно, а також переставляти на інше місце, створювати власні експозиції. У звичайному музеї дитина – лише пасивний споглядач, а тут вона – співавтор.

Приходьте до нас у дитячий садок і наші діти захоплено розкажуть про свій  міні-музей.

Вихователь ДНЗ №7    Огородник Н.Л.

Коментування вимкнено.