Березень 2019
« Сер

PostHeaderIcon

Зібрались друзі – он як їх багато!

Усіх з’єднало й привело сюди

День Незалежності – велике свято!

День Незалежності – велике свято! Наша рідна Батьківщина –Україна святкує 27 років своєї Незалежності. Традиційно, наприкінці серпня, у закладі дошкільної освіти № 3 «Ромашка» відбуваються заходи, присвячені цій знаменній даті.

Цьогоріч до Дня Незалежності України вихователь Ігнатченко Н.В., музичний керівник  Біла Л.О. й вихованці старшої групи «Дзвоники» підготували незабутнє дійство «Рідна державо, ми діти твої!».                    Веселкові барви вишиванок на дітях і дорослих, яскраво та зі смаком прикрашена святкова зала, прекрасний музичний супровід національних, патріотичних мелодій задавали урочистий, святковий, піднесений настрій. Виступи дітей: пісні, поезії, таночки, ігри щоразу сприймалися дорослими особливо трепетно, бо несли у собі яскравий позитив – любов до рідної України.

Цей день став особливим і для дорослих, і для юних громадян молодої держави, що ствердив патріотичні почуття й надав міцний заряд позитивних емоцій і віру у краще майбуття.

Хай із кожним днем міцніє Україна,

Своє коріння, діти, збережіть.

Нехай у серці кожної дитини

Про Україну пісня зазвучить!

К.Р.Бондаренко

Вихователь-методист ДНЗ № 3